Материалы отфильтрованы по дате: Жовтень 2018

31 жовтня 2018 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко взяв участь в Єдиному дні депутата.

Опубліковано в Новини
Середа, 31 Жовтень 2018 16:43

З Прилук - до олімпійських вершин

Вже третій рік поспіль, з 2015-го, депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко підтримує команду прилуцьких легкоатлетів.

Опубліковано в Статті

Днями сторінки центральних інтернет-видань зарясніли новиною: готується підвищення тарифів на газ. Не виключена ймовірність, що новий тариф може бути єдиним і для промисловості, і для населення.

Опубліковано в Статті
Опубліковано в ЗМІ

26 жовтня 2018 року на сесії Прилуцької міської ради більшістю голосів був підтриманий депутатський запит Артема Рожка щодо створення комісії з питань добровільного приєднання територіальних громад.

Зміни, внесені 17 жовтня Урядом до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області, дозволять усім об’єднаним громадам області, створеним за перспективним планом, перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та отримати субвенцію на формування інфраструктури ОТГ. А також дозволять громадам добровільно приєднуватися до об’єднаних громад та міст обласного значення.

Зміни уточнюють склад ряду громад та доповнюють перспективний план Понорницькою, Крутівською, Седнівською, Новобілоуською, Ніжинською, Чернігівською та Прилуцькою громадами.

- Я переконаний, що створення комісії з питань добровільного приєднання територіальних громад сприятиме ефективній роботі зі створення Прилуцької об’єднаної територіальної громади, - зазначає депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Згідно рішення Прилуцької міської ради, до даної комісії увійдуть депутати Прилуцької міської ради, представники структурних підрозділів Прилуцької міської ради, а також громадських організацій.

Також депутати проголосували за розроблення проекту реконструкції міського стадіону м. Прилуки. Цей проект рішення був ініційований Артемом Рожком та Євгеном Яценком.

- Є справи, започатковані міськими головами минулих каденцій, які потрібно продовжувати, - зазначає Артем Рожко. - Це – справи, які мають стратегічне значення для територіальної громади міста: такі, як розчищення Удаю, будівництво об’їзної дороги і, безсумнівно – реконструкція міського стадіону.

Наш стадіон має давню історію, починається вона з 1936 року. На жаль, за два останні десятиліття Прилуцький стадіон втратив свою значимість, всі ці роки він руйнувався та знищувався, його нещадно експлуатували, не даючи нічого взамін.

Відродити стадіон – наше завдання. Відбудова стадіону дасть нові можливості для молоді, для всіх тих, хто веде здоровий спосіб життя. Це – показник того, що місто розвивається.

Я вдячний депутатам за те, що підтримали цей важливий для міста проект рішення. Всі етапи його виконання триматиму на особистому контролі, - сказав Артем Миколайович.

Також на сесії Прилуцької міської ради Артем Рожко озвучив проблемні питання, з якими до нього звернулися прилучани. Зокрема, депутат наголосив на необхідності ремонту автобусної зупинки в центрі міста та облаштування нещодавно збудованої пішохідної доріжки в мікрорайоні Рокитний, аби людям було зручно нею користуватися.

Опубліковано в Новини

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація