Материалы отфильтрованы по дате: Травень 2019

Вже багато років річка Удай у Прилуках занепадає. Вона зміліла і заросла, а колись була повноводною. Порятунок річки — одна з головних мрій прилучан. Очистивши Удай та провівши благоустрій, можна створити повноцінну зону відпочинку. Відновлення річки ініціювали депутати Прилуцької міськради Артем та Микола Рожки.

Опубліковано в Статті
Середа, 29 Травень 2019 06:49

Прибирання завершено

25 травня 2019 року Артем Рожко надав техніку для завершення прибирання території колишнього кар’єру в мікрорайоні Рокитний.

Опубліковано в Новини
Середа, 29 Травень 2019 06:43

Дорогу відремонтували

В травня 2019 року відремонтовано ділянку вулиці по вул. Котляревського.

Опубліковано в Новини

Черкаси - це чудове місто, де живуть добродушні люди та де є сучасні умови для тренувань, що звичайно позитивно відображається на навчально-тренувальному процесі.

Опубліковано в Статті
Неділя, 19 Травень 2019 14:42

Майстер-клас для допомоги дитині

19 травня 2019 року в Прилуках відбувся благодійний майстер-клас для дітей з декору солодких баночок. Всі зібрані спрямовані на допомогу маленькому прилучанину Тимофійчику Ілляшенку.

Опубліковано в Новини

Родина Рожків, батько й син, депутати міської Ради, впритул зайнялися проблемою рятування річки Удай: «Минулого року ми з батьком направили свої депутатські кошти на розробку проекту відновлення річки: потрібно розчистити русло, провести благоустрій. Ми майже пройшли всі необхідні процедури — зараз проект знаходиться у Міністерстві екології. Після його розгляду і затвердження одразу починаємо шукати фінансування». 

Опубліковано в Статті
П'ятниця, 17 Травень 2019 13:18

Вернісаж шкільних особистостей

17 травня 2019 року в Прилуцькій спеціалізованій школі №6 відбувся щорічний Вернісаж особистостей. На ньому було відзначено кращих учнів школи - переможців предметних олімпіад та конкурсів.

Опубліковано в Новини

16 травня 2019 року Артем Рожко подав електронну петицію на сайт Прилуцької міської ради щодо створення громадського простору біля приміщення колишнього СЮТ, а нині - Центру науково-технічної творчості молоді.

Опубліковано в Новини

Постійні питання, з якими навесні 2019 року зверталися прилучани до депутата міської ради Артема Рожка — невивезене сміття та розгул бродячих собак.

Опубліковано в Новини
Страница 1 из 2

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація