Материалы отфильтрованы по дате: Грудень 2020
Вівторок, 29 Грудень 2020 10:45

Зірки спорту Приудайського краю

29 грудня 2020 року в Прилуцькій міській бібліотеці відбулася презентація книги Михайла Марченка «Зірки спорту Приудайського краю».

Книга видана за підтримки Артема та Миколи Рожків.

Опубліковано в Новини
Неділя, 27 Грудень 2020 10:45

В новий рік – з новими планами

Наприкінці грудня 2020 року до Прилук прибув Кубок для футбольної команди «Олімпік» за зайняте друге місце в Чемпіонаті Чернігівської області серед команд Першої Ліги.

Минулий спортивний сезон, як і попередній, команда провела за підтримки Артема Рожка.

Опубліковано в Новини
Субота, 26 Грудень 2020 12:23

Помічники Святого Миколая

В грудні 2020 року Артема Рожка відзначено Подякою Благодійної спільноти «10 гривень Прилуки» - за суттєву допомогу у створенні ігрової кімнати в дитячій лікарні.

Опубліковано в Новини

На сесії Прилуцької міської ради 24 грудня 2020 року депутата від фракції «РІДНИЙ ДІМ» Артема Рожка обрано секретарем міської ради.

Шляхом таємного голосування за Артема Миколайовича віддали свої голоси 19 депутатів із 34-х.

Опубліковано в Новини

10 жовтня 2020 року нами вперше зафіксований рекорд на біговій доріжці. Катя Долган отримала титул рекордсменки, пробігши безперервно п’ять годин. Партнер рекорду – Артем Рожко. Він отримав цей титул як людина, котра дала можливість Каті реалізувати себе. Цей момент найхвилюючий в цьому рекорді, через те що кожен рекорд – це командна робота.

Опубліковано в Відгуки
Неділя, 20 Грудень 2020 10:31

Марина Савченко, директор ДНЗ №2

Обладнання на ігрових майданчиках нашого ДНЗ застаріло, а на деяких його не було зовсім. Тому ми звернулися до депутата міської ради Артема Рожка за допомогою в покращенні матеріальної бази садочка, і Артем Миколайович з радістю погодився нам допомогти. За сприяння Артема Рожка були придбані лісоматеріали, з яких працівники виготовили столики, лавочки, гойдалки-балансири. Все це встановлено на ігрових майданчиках і радує наших вихованців новими можливостями для розваг.

Ми дуже вдячні Артему Миколайовичу за підтримку нашого закладу і турботу про дітлахів!

Опубліковано в Відгуки

До Дня Святого Миколая українські військові, котрі несуть службу в Авдіївці поблизу Донецька, отримали смачні подарунки.

Вироби Прилуцького м’ясокомбінату – першокласні м’ясо та ковбаси – передав бійцям директор підприємства, депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Опубліковано в Новини
Вівторок, 15 Грудень 2020 13:59

Артем Рожко очолив фракцію

В Прилуцькій міській раді зареєстровано фракцію «РІДНИЙ ДІМ»» у складі п’яти депутатів. Головою фракції обраний Артем Рожко.

Опубліковано в Новини
Неділя, 06 Грудень 2020 13:50

З Днем місцевого самоврядування!

Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування депутатів місцевих рад, працівників органів місцевого самоврядування, усіх громадян, хто вболіває за розвиток рідної громади та трудиться на її процвітання!

Опубліковано в Новини

2 грудня 2020 року в Прилуках розпочалася перша сесія міської ради.

Опубліковано в Новини

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація