Звіт за 2023 рік

Шановні прилучани!
По завершенні третього року моєї діяльності депутата Прилуцької міськради 8 скликання, вважаю своїм обов’язком відзвітувати перед вами про зроблене за цей період часу
СЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
 
 
 
✅ На сесії Прилуцької міської ради 6 квітня 2023 року нашою командою було внесено суттєві зміни до двох Програм, що стосуються виділення коштів для Територіальної оборони та Збройних Сил України. Із сесійної трибуни я висловив думку начальника батальйону Андрія Сікалова про збільшення фінансування для їхнього тербату. Вдячний депутатам, які підтримали мою пропозицію про виділення на той час на Тероборону 10 мільйонів гривень замість запланованих раніше 5-ти мільйонів.
✅ 12 жовтня 2023 року на сесії міської ради ми проголосували за додаткове виділення 10 млн. грн. на Прилуцьку Тероборону та 10 млн. грн. на ЗСУ (з них 5 млн грн - на військові частини, що дислокуються на території Прилуччини та 5 млн грн - на інші віськові підрозділи). Рішення було прийняте після попереднього обговорення на Раді голів фракцій, де ми внесли зміни до обох Програм.
 
РОБОТА ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН
 
За звітний період мною подано 9 депутатських звернень на ім’я міського голови Попенко О. М.
✅ В депутатських зверненнях, зокрема, я порушував питання, з якими до мене, як депутата міської ради, зверталися жителі міста.
✅ Крім того, реагуючи на численні звернення жителів міста, у своєму депутатському зверненні від 16.02.23 я направив міському голові О. Попенко прохання надати мені, як депутату міської ради, розрахунки, згідно до яких було встановлено тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті м. Прилуки у розмірі 15 грн. Аналізуючи ситуацію на міському ринку перевезень, стало зрозуміло, що тариф на автобусні перевезення в Прилуках суттєво завищений. Станом на сьогодні він може бути зменшений мінімум на 3-4 гривні.
✅ Депутатські звернення від 16.02.23, 23.02.23 та 28.02.23 стосувалися розрахунку вартості одного дня дитячого харчування в школах і ДНЗ м. Прилуки, оскільки депутатам не надають жодних документів і цифр при затвердженні вартості шкільного і дошкільного харчування.
На жаль, сприяння міського голови Попенко О. М. у позитивному вирішенні порушених у депутатських зверненнях питань отримано не було.
✅ На звернення жителів м. Прилуки до моєї громадської приймальні, її працівниками та із залученням відповідних спеціалістів надані консультації з питань: облаштування укриттів; перерахунку тарифу на опалення; комісійного обстеження стану мереж будинку; спилювання аварійних дерев; нарахування житлових субсидій та з інших питань.
 
ЗА МОГО СПРИЯННЯ
як депутата Прилуцької міської ради
ЗРОБЛЕНО:
 
✅ 02 лютого 2023 року на потреби ЗСУ передано джип Grand Cherokee. Це вдалося зробити спільними зусиллями разом з прилучанами, котрі зараз проживають в Польщі. Так, спільними коштами джип був придбаний в Польщі, перевезений до Прилук та розмитнений. На звернення настоятеля Собору Пресвятої Богородиці Віталія Юрочка автомобіль було передано військовому підрозділу, який несе службу в зоні бойових дій.
✅ Усього протягом 2023 року на потреби ЗСУ було передано 5 автомобілів. Це вдалося зробити спільними зусиллями з прилучанами та Соборним Хабом.
✅ У червні 2023 року профінансував поїздку волейбольної команди Прилуцької ДЮСШ на Чемпіонат України «Дитяча ліга», що проходив на Львівщині. Прилуцькі волейболісти стали срібними призерами Чемпіонату.
✅ 1 липня 2023 року підтримав закритий Турнір з пляжного волейболу на кубок м. Прилуки серед чоловічих команд, який відбувся на міському пляжі та був організований Федерацією волейболу м. Прилуки. У турнірі взяли участь 18 команд. Всі зібрані кошти були перераховані на потреби ЗСУ.
✅ 12 липня 2023 року надав сприяння керівництву Агротехнічного коледжу в ремонті приміщення гуртожитку в центі міста.
✅ У вересні 2023 року на звернення військовослужбовців 44-ї ОМБр придбав та передав у зону бойових дій Starlink, необхідний українським захисникам для виконання бойових завдань.
✅ До Дня Святого Миколая надані подарунки дітям соціально уразливих категорій – вихованцям БФ «Карітас Прилуки».
✅ Ведеться постійна волонтерська діяльність, спрямована на допомогу українським бійцям.
✅ Постійно підтримую розвиток спорту в Прилуках, проведення спортивних змагань, поїздки на турніри прилуцьких спортсменів.
✅ Надаю постійну підтримку та усіляко сприяю розвитку обдарованої молоді, здібних і талановитих учнів шкіл та вихованців місцевих позашкільних закладів освіти.
 
ЗАПРОШУЮ ДО СПІЛКУВАННЯ
 
У Прилуках активно працює Громадська приймальня депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, яка вже допомогла багатьом прилучанам вирішити проблемні питання в різних сферах життєдіяльності Прилук. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4. Тел. 095-173-24-10.
 
З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
 
На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду та моя депутатська діяльність.
 
Артем РОЖКО, депутат Прилуцької міської ради
Прочитано 300 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Звіт за 2022 рік

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація