Сучасні Прилуки – Прилуки європейські

Передвиборна програма

кандидата на посаду міського голови м. Прилуки від політичної партії «Рідний дім»

Артема Рожка

СУЧАСНІ ПРИЛУКИ – ПРИЛУКИ ЄВРОПЕЙСЬКІ

               

Для нас усіх це не прості чергові вибори до місцевих рад. На них ми повинні дати відповідь якою Україна буде завтра та Прилуки зокрема. У моїй команді об’єдналися готові до дій, рішучі та професійні представники. Це надзвичайно важливо, адже сьогодні країна потребує професійних управлінців на усіх рівнях, які зможуть захистити громади та розробити для них чіткі плани розвитку.

На одній з перших сесій Прилуцької міської ради ми винесемо на розгляд Стратегію сталого розвитку міста на 2020-2030 роки.

Програма включає 5 пріоритетних напрямків роботи, але головне це те, що скажуть люди і їхні побажання.

СИЛЬНА ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА: Сильна самоврядна громада-основоположний елемент європейського громадянського суспільства. Децентралізація та передача реальних важелів впливу на прийняття рішень місцевим громадам має дати поштовх до справжнього самоврядування. Результатом адміністративно-територіальної реформи має стати передача влади на рівень громад та реформування й оптимізація адміністративного поділу України. Творення самоврядних громад наблизить державне управління до європейських стандартів, гармонізує відносини між регіонами і центральною владою.

Робота Прилуцької міської влади та комунальних підприємств буде повністю прозорою. Забезпечимо безперешкодний доступ всіх жителів Прилук до приміщення міської ради, обов’язкові звіти посадовців перед громадою; запроваджені електронні записи та е-послуги – це дасть можливість уникнути черг в соціальних установах та отримати довідку, не виходячи з дому.

ЗДОРОВА ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА: Прилуки мають стати центром медичного здоров’я Чернігівщини. Цей напрямок роботи забезпечуватиме досягнення максимально можливого рівня здоров’я для всіх жителів громади незалежно від їх віку і соціального статусу. Протягом цього року я надав суттєву допомогу лікарням у боротьбі з COVID-19, але цього недостатньо, необхідна комплексна міська програма, яка убезпечить прилучан від вірусу. Жоден меценат не в змозі замінити державу і місцеве самоврядування в питаннях матеріального забезпечення медичних закладів. Серед запропонованих рішень – вдосконалення первинної та вторинної медичної допомоги шляхом покращення матеріальної бази медицини м. Прилуки.

На базі міського стадіону буде збудований сучасний спортивний комплекс; в кожному мікрорайоні Прилук – універсальні спортивні майданчики. Тільки так можна побороти такі негативні явища як алкоголізм і наркоманію, до яких сьогодні залучаються неповнолітні. Потрібно змінити відношення прилучан до спорту, а здоровий спосіб життя повинен стати модним.

ОСВІЧЕНА ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА — інвестиції в майбутнє. Один із пріоритетних напрямків, до якого входять питання у галузі освіти, її реформування та подальший розвиток. Серед запропонованих рішень – підвищення рівня технічної оснащеності закладів загальної середньої освіти згідно стандартів Концепції «Нова українська школа», сприяння становленню міських закладів профільної освіти.

Я постійно підтримую молодіжні ініціативи. На посаді міського голови гарантую підтримку молодіжного підприємництва і молодіжних ініціатив, організацію дозвілля молоді. Створимо молодіжні центри, коворкінг, відкритий громадський простір.

БЕЗПЕЧНА ТА КОМФОРТНА ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА: Цей напрямок, забезпечить кожного мешканця громади можливістю відчути себе господарем у місті через ефективність комунікацій та оновлення механізму роботи комунальної сфери міста, покращення якості надання послуг. Це і будівництво об’їзної дороги, що дасть можливість вивести весь транзитний транспорт за межі міста; створення служби «Прилуки 911», яка допоможе мешканцю громади звернутися саме туди, де його проблему буде вирішено швидко і якісно. Адже вона передбачатиме і контроль за виконанням роботи відповідними службами.

Ремонт доріг і тротуарів здійснюватиметься системно в усіх мікрорайонах міста. Всі жителі Прилук мають проживати в однаково комфортних умовах, незалежно від того, мешкають вони в центрі міста чи на його околицях. Капітальний ремонт доріг робитиметься згідно проектів, із заміною ливневих каналізаційних мереж, прокладенням комунікацій, озелененням, побудовою велодоріжок.

Зараз безпритульні тварини становлять велику проблему для прилучан. Її вирішенням потрібно займатися професійно: створити реєстр всіх собак в м. Прилуки та забезпечити стерилізацію всіх безпритульних тварин.

ЕКОЛОГІЧНА ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА: Європейські стандарти - це пріоритет для моєї команди. Робота у цьому напрямку буде здійснюватися комплексно і з максимальним врахуванням інтересів громади. Початок очистки річки Удай та обслуговування усієї прибережної смуги, а також облаштування на березі головних місць дозвілля, пляжів, місць для занять спортом.

Буде запроваджений роздільний збір сміття. Озеленення всіх мікрорайонів Прилук стане постійним.

Артем Рожко

Неможливо в такій короткій програмі висвітлити всіх завдань, рішенням яких ми займемося – адже управління містом супроводжує прилучан з дня їх народження в усіх їхніх справах та потребах. Місто починається від таблички «Прилуки» і закінчується кладовищем, на який відправляють людей в останню путь. Супровід людини протягом життя, створення комфортних та безпечних умов її проживання і є головним завданням міської влади.

Прочитано 1228 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація