Як міський голова, докладу максимум зусиль, щоб життя людей стало кращим!

До місцевих виборів залишається менше двох тижнів. Як кандидат на посаду Прилуцького міського голови, я виступаю за чесну передвиборчу боротьбу і закликаю до цього усіх своїх конкурентів. Однак, зараз недобросовісні кандидати поширюють містом чутки, вдаючись до залякування працівників бюджетної сфери: зокрема, заявляють їм, що в разі обрання мене міським головою вони позбудуться своєї роботи.
 
Хочу запевнити вас, шановні бюджетники, що це – неправда. Єдиним критерієм відповідності посаді для мене завжди був і залишається професіоналізм. Я – проти політичних призначень. Керувати підприємством, управлінням, відділом чи сектором повинен фахівець, який знає свою роботу і професійно її виконує. Я добре знаю комунальні підприємства нашого міста, бував на кожному з них і знаю, які фахівці там працюють. Тому обіцяю всім спеціалістам, котрі зараз добросовісно трудяться в бюджетних установах та комунальних підприємствах: ми разом працюватимемо далі на розвиток Прилук! Люди, які добросовісно роблять свою справу, працюватимуть в моїй команді. Я готовий до співпраці. Професійна команда – це основа успіху будь-якого лідера.
 
Моя команда йде в міську раду, щоб зробити наше місто європейським, а життя прилучан – кращим. І нам потрібні професіонали своєї справи! Тільки разом ми досягнемо нашої мети!
 
Хочу сказати і про інше. Одним з головних завдань на посаді міського голови Прилук я вбачаю покращення життя прилучан. Особливо ж докладу максимум зусиль, щоб стало кращим життя наших батьків, дідусів та бабусь. Вони чесно трудилися увесь свій вік, збудували наше місто таким, як ми його знаємо: багатоповерхівки, в яких проживаємо, підприємства, залишки яких ще продовжують годувати всіх нас. Наші батьки не винні, що моє покоління не зуміло зберегти їхні надбання та досягнення.
 
Моя бабуся часто докоряє мені, що ми погані господарі. І правильно каже! Її покоління після війни відбудувало країну, а ми не можемо дати раду тому, що отримали в спадок від батьків!
Я хочу вибачитися перед нашими батьками за ставлення до них влади – як державної, так і місцевої: за мізерні пенсії, відсутність уваги, байдужість до їхніх проблем. Як міський голова Прилук, я докладу максимум зусиль, щоб життя пенсіонерів в Прилуках стало кращим. В бюджеті міста можливості для цього є. І є на те політична воля моя і моєї команди. Наші батьки, дідусі та бабусі варті кращого життя! Вони заслужили його багаторічною працею на розвиток нашого міста.
 
Артем Рожко, кандидат на посаду міського голови м. Прилуки
Прочитано 1414 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація