А вас влаштовує такий бюджет, прилучани?

Міський голова Прилук Ольга Попенко знову протягує антинародний бюджет, де ні копійки не закладено на конкретне покращення життя прилучан. Натомість мільйони гривень в міському бюджеті-2021 розписані на утримання сумнівних структур та відверте відмивання грошей!

 

На «Муніципальний контроль» на цей рік пропонують виділити 1 млн. 302 тис. 380грн. Думаю, не потрібно коментувати роботу комунальної поліції – її результати, а точніше безрезультативність бачимо всі. Лише один факт: в місті колапс, тротуари покриті льодом, вулиці на околицях не розчищені, і... жодного протоколу не складено на комунальні підприємства «Послуга» і «Прилукижитлобуд», для яких прибирання територій – прямий обов’язок!

Мільйон гривень на телекомпанію ТБ-Прилуки так само вважаю недоцільним, оскільки ця телекомпанія висвітлює діяльність однієї людини – мера Попенко та її політичної сили. Опозиційні ж депутати (а нас в міськраді половина) не мають можливості донести свою позицію до глядачів телеканалу, і змушені використовувати інші медіа-майданчики для комунікації з прилучанами. А фінансуємо ТБ-Прилуки.

Близько півмільйона на утримання «Берізки». Заклад простоював всю минулу каденцію Ольги Попенко і простоює зараз, а ми витрачаємо кошти ні на що! Є питання і до доцільності виділення мільйону гривень на Центр безпритульних тварин. Навіть якщо утримувати там 100 собак, то це – 10 тисяч в рік на одну тварину!!! А в цей час на вулицях Прилук їх тільки більшає! 1 млн. грн. на добудову арки біля Стрітенського собору – кошти потрібні, згоден. Але чому саме мільйон? Станом на сьогодні відсутні будь-які розрахунки і калькуляції даних будівельних робіт. Ця сума чи то приблизна, чи то взагалі «пальцем в небо»! Іще близько 20 мільйонів гривень на благоустрій міста – це взагалі заховані кошти, які потім розпиляють і викрадуть!

Зате в міському бюджеті на цей рік зовсім не закладені кошти на те, що потрібно робити в місті в першу чергу! А це – капітальний ремонт аварійних багатоповерхівок, в яких люди живуть під загрозою для життя; асфальтування ґрунтових доріг і тротуарів на околицях міста; матеріальна підтримка пенсіонерів та інших малозабезпечених громадян. На ці потреби немає жодної гривні.

На перевезення школярів міська влада пропонує компенсувати 3 з 5 гривень. Моя ж позиція: всі школярі мають їздити безкоштовно! Бюджет Прилук може дозволити собі компенсувати 100% проїзду дітей, і це потрібно робити! Крім того, потрібно відходити від паперово-талонних систем проїзду, які вже давно не використовуються ніде в світі.

Тож чи потрібен нам такий бюджет – вирішувати прилучанам. 

Артем Рожко, голова фракції "Рідний дім" в Прилуцькій міській раді

Прочитано 1223 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація