ЗВІТ про депутатську діяльність

ЗВІТ

депутата Прилуцької міської ради

РОЖКА АРТЕМА МИКОЛАЙОВИЧА

про депутатську діяльність

 

 

Дорогі прилучани!

25 жовтня 2020 року ви уже вчетверте обрали мене депутатом Прилуцької міської ради. По завершенні першого року моєї діяльності депутата Прилуцької міськради 8 скликання, вважаю своїм обов’язком відзвітувати перед вами про зроблене за цей період часу.

 

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

На першій сесії Прилуцької міської ради 8 скликання (друга частина першого засідання) 24 грудня 2020 року більшістю голосів мене було обрано секретарем Прилуцької міської ради. 28 грудня 2020 року міський голова своїм розпорядженням відмінила дане рішення ради, чим створила прецедент для подальших судових розглядів, які тривають по сьогодні та унеможливлюють стабільну роботу міської ради.

Тим не менш, я та наша команда опозиційних депутатів активно працюємо заради того, щоб бюджетні кошти ефективно використовувалися на розвиток міста. З цією метою нами були подані пропозиції до міського бюджету-2021. Зокрема, у зверненні від опозиції, яке я передав міському голові Ользі Попенко 22 березня 2021 року, пропонується перенаправити кошти в розмірі 44 мільйони гривень на комплексну модернізацію закладів медицини: міської та дитячої лікарень і амбулаторій сімейної медицини.

У зверненні до міського голови 27 травня 2021 року опозиційні депутати закликали Ольгу Попенко якнайшвидше внести на обговорення та прийняття бюджет міста із запропонованими депутатами правками.

Як депутат міськради, за звітний період я неодноразово брав участь у засіданні постійних депутатських комісій Прилуцької міської ради.

Так, 8 лютого 2021 лютого на засіданні бюджетної комісії разом з опозиційними депутатами ми змусили міського голову додати обіцяне фінансування трьом ОСББ на утеплення будинків, яке вони здійснюють за європейською програмою. Відповідні суми мають отримати ОСББ «Героїв авіаторів», «Земська, 39» та «Понад Удаєм». Ці будинки вже зробили значну частину робіт з енергозбереження, і відмова міського голови надати в повному обсязі затверджену на сесії суму доводила людей до розпачу, адже сотні тисяч обіцяних міською радою гривень мусили б компенсувати самі мешканці. Питання було погоджено, однак його вирішення міською владою тягнеться і досі.

21 квітня 2021 року в ході засіданні бюджетної комісії озвучив власну позицію: певні статті витрат, які сьогодні закладені в бюджет, є нераціональним використанням коштів. Я, як і всі опозиційні депутати, виступаю проти цього. Ми готові переглянути бюджет і кошти, що вивільняться, спрямувати безпосередньо на модернізацію закладів охорони здоров’я.

22 липня 2021 року на засіданні виконкому Прилуцької міської ради у своєму виступі відстоював позицію проти встановлення тимчасових споруд в центрі Прилук – в той час, як увесь світ бореться з МАФами.

За звітний період мною подано 9 депутатських звернень. З них 8 направлені на ім’я міського голови О. Попенко, містять прохання посприяти у вирішенні нагальних проблем організацій та жителів м. Прилуки, котрі зверталися до мене, як депутата Прилуцької міської ради.

Ще одне депутатське звернення 12.02.2021р. було направлене мною командиру в/чА4245 Лісняку Ю. В. з проханням виділити техніку для боротьби з ожеледицею на дорогах м. Прилуки. Завдяки розумінню та співпраці командира військової частини та злагодженій роботі депутатів від опозиції, наслідки негоди на дорогах міста були ліквідовані за кілька годин.

Як депутат Прилуцької міської ради, 13 січня 2021 року здійснив перевірку виконання ремонтних робіт з енергозбереження по проекту НЕФКО в школі №13. Про виявлені недоліки мною було повідомлено представників проекту НЕФКО в Україні.

19 січня 2021 року разом з групою депутатів Прилуцької міської ради здійснив перевірку якості будівництва нового корпусу гімназії №1, зокрема, стану басейну. Всупереч очікуванням багатьох прилучан, було встановлено, що оскільки басейн знаходиться на території навчального закладу, його послугами не зможуть користуватися всі бажаючі. Також депутатами зафіксовано ряд недоліків при виконанні будівельних робіт нового корпусу. Усунення даних недоліків тримаємо на контролі.

В своїй депутатській діяльності докладаю усіх зусиль для того, щоб робота міської ради була розблокована і місто нарешті почало жити у звичному ритмі.

Так, з цією метою 2 лютого 2021 року разом з групою опозиційних депутатів в ефірі каналу КРТ звернувся до Президента України Володимира Зеленського, Генерального прокурора Ірини Венедиктової, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням здійснити перевірку відповідності дій міського голови м. Прилуки Попенко О. М. Законам України та Конституції України, а також відреагувати на звернення депутатів Прилуцької міської ради до правоохоронних органів щодо беззаконня у міській раді Прилук.

23 квітня 2021 року виступив на сесії Чернігівської обласної ради із зверненням до її голови Олени Дмитренко та депутатів облради щодо попрання законів міським головою Прилук Ольгою Попенко. Через амбіції Прилуцького мера, її нехтування волевиявленням депутатів, Прилуки залишалися єдиним містом Чернігівщини та України з не прийнятим бюджетом на 2021 рік. Саме протизаконні дії міського голови поклали початок політичному колапсу, який триває з початку року. Тільки ефективна робота судової гілки влади може стати запорукою стабілізації політичної ситуації в Прилуках; припинити свавілля і безчинства, які чинить міський голова Ольга Попенко та врешті-решт повернути місто до нормального життя. Питання Прилук було одним з найрезонансніших в порядку денному пленарного засідання обласної сесії.

У публікаціях в засобах масової інформації (зокрема, газеті «Град Прилуки»), на сайті http://rozhko.com.ua/ та на сторінках соцмереж порушував нагальні для міста питання в статтях: «Влада хоче вполовину підняти тариф на воду» від 12 лютого 2021 року; «А вас влаштовує такий бюджет, прилучани?» від 17 лютого 2021 року; «Нехай вирішує громада, хто чого вартий» від 31 березня 2021 року.

На звернення жителів м. Прилуки до моєї громадської приймальні, її працівниками та із залученням відповідних спеціалістів надані консультації з питань: тарифів за послуги ЖКГ, соціальних виплат, встановлення індивідуального опалення, приватизації земельної ділянки, розміщення тимчасової споруди, отримання субсидій та з інших питань.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

17 травня 2021 року, підтримуючи ініціативу мешканців мікрорайону Рокитний, оголосив про початок конкурсу на кращий проект парку в мікрорайоні, на території колишнього кар’єру. До участі в конкурсі мною були запрошені архітектори, студенти та випускники будівельно-архітектурних вузів. Також запропонував всім жителям Прилук подавати свої пропозиції до моєї громадської приймальні. Однак, у липні 2021 року дерева та зелені насадження в даному парку були знищені, що зробило неможливим реалізацію проекту.

1 червня 2021 року ініціював та фінансово підтримав проведення перших в Прилуках змагань «Прилуки-Екстрим» на території скейт-парку. Змагання проходили в двох категоріях: «Велосипеди» та «Самокати». В них взяли участь близько 30 учасників віком від 8 до 13 років. Переможці отримали грошові винагороди, всі учасники – футболки з логотипом змагань.

3 липня в центральній частині м. Прилуки за моєї підтримки була організована фанзона для перегляду футбольного матчу ЄВРО-2020 «Україна-Англія», та 11 липня – фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

15 липня 2021 року взяв участь у презентації книги Заслуженого тренера України Михайла Марченка «Зірки спорту Приудайського краю», що пройшла в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Короленка. Двотомник, до видання якого я долучився фінансово, розповідає про видатних спортсменів Прилуччини та їхні досягнення на державному і світовому рівнях.

ЗА МОГО СПРИЯННЯ

як депутата Прилуцької міської ради

ЗРОБЛЕНО:

 • 12 лютого 2021 року для ліквідації наслідків негоди на вулицях і дорогах Прилук разом з опозиційними депутатами утворили «Штаб допомоги прилучанам», на гарячу лінію якого мали можливість звернутися всі, хто потребував допомоги. За мого фінансування до робіт з посипання вулиць був залучений спецтранспорт ДП «Чернігівський Облавтодор». Протягом дня було здійснене посипання вулиць по всьому місту.
 • 23лютого 2021 року на звернення жителів будинку по вул. Миколаївська, 117 здійснено розчищення снігу та бурульок на даху будинку. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд».
 • 5 березня 2021 року на звернення жительки будинку по вул. Миколаївська, 117 відремонтований карниз на 2-му поверсі. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд».
 • 29 березня 2021року на звернення жительки вул. Фабрична до громадської приймальні Артема Рожка здійснено заміну електричної опори в дворі громадянки. Роботи виконані працівниками АТ «Чернігівобленерго».
 • 25 квітня 2021 року на звернення жительки вул. Костянтинівської позитивно вирішено питання отримання ними безкоштовних ліків згідно міської програми.
 • 6 вересня 2021 року разом з учасниками ГО «Учасники АТО «ЩИТ» надав допомогу Державному медико-соціальному центру ветеранів війни, де проходять лікування та реабілітацію учасники АТО/ООС, в тому числі прилучани.
 • Ведеться постійна волонтерська діяльність, спрямована на допомогу українським бійцям, які перебувають в зоні АТО та підтримки їхніх родин у Прилуках.
 • Постійно підтримую розвиток спорту в Прилуках, проведення спортивних змагань, поїздки на турніри прилуцьких спортсменів.
 • Надаю постійну підтримку та усіляко сприяю розвитку обдарованої молоді, здібних і талановитих учнів шкіл та вихованців місцевих позашкільних закладів освіти.

 

ЗАПРОШУЮ ДО СПІЛКУВАННЯ

 • У Прилуках активно працює Громадська приймальня депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, яка вже допомогла багатьом прилучанам вирішити проблемні питання в різних сферах життєдіяльності Прилук. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4. Телефони: 095-641-25-90; 068-681-27-57.
 • З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
 • На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду та моя депутатська діяльність.

 

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 950 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація