Прилуки скочуються в колапс

Через політичну кризу сьогодні Прилуки знаходяться на грані колапсу! Небажання міського голови Попенко йти на будь-які компроміси з опозицією поставило під загрозу роботу комунальних підприємств.
Кілька прилуцьких КП опинилися на грані банкрутства, і без додаткового фінансування можуть припинити діяльність будь-якої миті. Та Попенко цим не переймається. Їй байдуже, що від закриття комбінату «Шкільний» постраждає найуразливіша категорія прилучан – діти та хворі люди, які зараз перебувають в лікарнях. А чи думала мер про те, що буде, якщо зупиниться КП «Прилукитепловодопостачання» і тисячі осель взимку опиняться без тепла?! Певно що ні! Проблеми жителів міста Ользі Попенко нецікаві, вона слухає лише себе та власні амбіції!!!
 
На понеділок скликається позачергова сесія міської ради. Як всі ви знаєте, половина депутатів не приходять на пленарні засідання. Але невідвідування сесій – це лише наслідок проблеми. Причина ж – небажання міського голови дослухатися до думок і пропозицій депутатів. Саме через це заблокована робота міської ради, і якщо так триватиме і далі, ми всі опинимося в прірві, до якої вже зараз наближаємося семимильними кроками! Мер Попенко розуміє це краще за будь-кого, але умисно доводить ситуацію до колапсу. Напевно, сподівається знову показувати пальцями на опозиційних депутатів, звинувачуючи нас в усіх її недопрацюваннях!
 
Є рішення судів, які визнають незаконними дії Попенко. В судовому порядку відмінені рішення проведеної мером 28 січня нелегітимної сесії, скасоване мерське «вето» на рішення Прилуцької міської ради про обрання секретаря міськради. Як міський голова, Попенко зобов’язана виконати судові рішення. Однак, мер вишукує усілякі лазівки, аби принципово уникати виконання судових ухвал та продовжує працювати з порушенням законодавства.
 
Насправді ж розв’язання політичної кризи в Прилуках залежить лише від однієї-єдиної людини – міського голови Ольги Попенко. В її компетенції – об’єднати депутатів, відновити роботу сесій, прийняти допрацьований бюджет з нашими правками та вирішити усі проблеми нашого міста. Нагадаю, що ми не проголосували за бюджет-2021 через те, що в різних його статтях «заховані» 40 мільйонів гривень, які б згодом просто-напросто розікрали!!! Опозиція пропонувала перенаправити ці гроші на медичну галузь. Але Попенко не реагує на нашу пропозицію! Тому зараз доля міста залежить не від депутатів. Повторюся: все в руках міського голови. І тільки від її волі та бажання залежить, чи житиме місто, а чи остаточно скотиться в колапс!
 
Артем РОЖКО, депутат Прилуцької міської ради
Прочитано 925 раз
Інші матеріали в цій категорії: « ЗВІТ про депутатську діяльність Звіт за 2022 рік »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація