Звіт за 2022 рік

ЗВІТ

депутата Прилуцької міської ради

РОЖКА АРТЕМА МИКОЛАЙОВИЧА

про депутатську діяльність

 

Дорогі прилучани!

По завершенні другого року моєї діяльності депутата Прилуцької міськради 8 скликання, вважаю своїм обов’язком відзвітувати перед вами про зроблене за цей період часу.

 

СЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

06 березня 2022 року вперше за півтора року зібралася сесія міськради у складі всіх депутатських фракцій. На пленарному засіданні був прийнятий бюджет м. Прилуки на поточний рік, що дозволило розблокувати роботу багатьох сфер. Зокрема, вирішені питання зарплат працівникам бюджетних установ, безкоштовне харчування школярів та їх пільговий проїзд, забезпечення ліками та ще чимало соціальних питань. Також були виділені кошти на Територіальну оборону міста.

 

У червні 2022 року у складі депутатської групи проінспектував готовність споруд цивільного захисту населення до роботи. Відзначив незадовільний стан прилуцьких бомбосховищ, до облаштування яких у влади дійшли руки тільки після трьох місяців повномасштабної війни.

На 20-й сесії міської ради 26 червня 2022 року підтримав виділення коштів на ремонт споруд цивільного захисту, однак у своєму виступі наголосив, що до кошторису є багато питань – це не та документація, яку можна зробити поспіхом, «для галочки», оскільки під загрозою – життя прилучан.

 

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Як депутат Прилуцької міської ради, за звітний період неодноразово брав участь у засіданні постійних депутатських комісій Прилуцької міської ради.

У ході їх роботи відстоював необхідність:

 • взяття на баланс КП «Прилукижитлобуд» дитячих майданчиків, встановлених у різний час у місті благодійниками;
 • професійного підходу до розробки кошторисів на ремонт захисних споруд, міського стадіону та інших стратегічно важливих об’єктів міста;
 • придбання генераторів для бюджетних установ та звітування влади за виділені для даних цілей кошти;
 • співпраці влади і бізнесу задля вирішення питання безперебійної роботи місцевих підприємств в умовах відключення електроенергії.

За звітний період мною подано 20 депутатських звернень на ім’я міського голови Попенко О. М.

В них, зокрема, я порушував питання, з якими до мене, як депутата міської ради, зверталися жителі міста:

 • ремонт покрівель багатоповерхівок;
 • заміна ліхтаря зовнішнього освітлення;
 • ремонт тротуару та ділянки автостоянки;
 • ремонт під’їзду;

та інші питання.

На жаль, сприяння міського голови Попенко О. М. у вирішенні переважної більшості даних питань отримано не було.

На звернення жителів м. Прилуки до моєї громадської приймальні, її працівниками та із залученням відповідних спеціалістів надані консультації з питань: діяльності ОСББ, соціальних виплат, пільгового перевезення, приватизації земельної ділянки, розподілу оплати за опалення в місцях загального користування будинку та з інших питань.

 

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Наприкінці лютого 2022 року, з перших днів війни в Україні, наша команда об’єднала свої сили для протистояння російському агресору. Зокрема, була організована робота

 • із створення блок-постів;
 • цілодобового патрулювання міста;
 • налагодження шляхів отримання волонтерської допомоги із-за кордону та Західних областей України для ЗСУ і цивільних громадян;
 • розвезення продуктових наборів переселенцям та найнезахищенішим верствам населення Прилук.

З допомогою українців, котрі перебувають за кордоном, були придбані тепловізори. 31 березня 2022 року тепловізори передані військовослужбовцям в/ч А4245 разом з іншою волонтерською допомогою – військовою амуніцією, одягом та необхідними у побуті речами.

За сприяння Асоціації міст України 24 березня до Прилук було доставлено 7 тон гуманітарної допомоги з м. Чернівці. Частково вона була переправлена до Чернігова та районів, які найбільш постраждали від бойових дій, частково ж доставлена переселенцям та найбільш незахищеним верствам населення Прилук. Адресну доставку гуманітарної допомоги наша команда здійснювала щоденно в період з 25 березня по 30 квітня 2022 року.

ЗА МОГО СПРИЯННЯ

як депутата Прилуцької міської ради

ЗРОБЛЕНО:

 • У грудні 2021 року на звернення жительки будинку по вул. Гвардійській, 96 ліквідовано затікання на сходовій клітині 5–го поверху в 4-му під’їзді, яке тривалий час становило небезпеку для мешканців, спричиняючи замикання електропроводки. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд».
 • 10 червня 2022 року до 25-річчя Прилуцького територіального Центру надав закладу необхідну допомогу у вигляді електрогазонокосарки. Наша співпраця з Територіальним центром триває кілька років, завдяки їй в березні-квітні поточного року вдалося забезпечити гуманітарною допомогою (наборами продуктів харчування) понад 700 одиноких літніх мешканців м. Прилуки.
 • 19 липня 2022 року, завдячуючи співпраці з Львівським центром гуманітарного постачання, прилуцьким військовим були передані 50 комплектів новітніх бронепластин для бронежилетів. До комплекту входять передня, задня, а також бокові пластини. Виготовлені вони за стандартами НАТО, мають високий клас захисту «4+», досить зручні та легкі в користуванні – в кілька разів легші за ті, що використовуються сьогодні. Завдяки нашій співпраці з цим благодійним фондом прилуцькі бійці вже неодноразово отримували допомогу – каремати, повербанки та інші необхідні речі.
 • В липні 2022 року надав необхідні будівельні матеріали для ремонту приміщення роти оборони Прилук. Ремонт було здійснено протягом двох місяців, силами особового складу роти охорони.
 • 29 липня 2022 року здійснені роботи з прочищення системи ливневого водовідведення будинку по вул. Гвардійській, 96 та виконано її ремонт. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд».
 • Ведеться постійна волонтерська діяльність, спрямована на допомогу українським бійцям.
 • Постійно підтримую розвиток спорту в Прилуках, проведення спортивних змагань, поїздки на турніри прилуцьких спортсменів.
 • Надаю постійну підтримку та усіляко сприяю розвитку обдарованої молоді, здібних і талановитих учнів шкіл та вихованців місцевих позашкільних закладів освіти.

 

ЗАПРОШУЮ ДО СПІЛКУВАННЯ

 • У Прилуках активно працює Громадська приймальня депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, яка вже допомогла багатьом прилучанам вирішити проблемні питання в різних сферах життєдіяльності Прилук. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4.
 • З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
 • На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду та моя депутатська діяльність.

 

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 588 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Прилуки скочуються в колапс Звіт за 2023 рік »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація