Новини

10 травня 2024 року відбулося засідання бюджетної комісії, на якому депутати Прилуцької міської ради планували розподіл коштів з міського бюджету – зокрема, на потреби медицини, соціальної галузі тощо.
Детальніше..
Завершився Відкритий чемпіонат м. Ніжин з футзалу, в якому наша Прилуцька команда ФК «Олімпік» зайняла почесне 3 місце. Від всієї команди висловлюємо велику подяку Рожку Артему Миколайовичу за небайдужість до спортивного майбутнього футболістів, за фінансову підтримку команди, за розуміння бажання футболістів приймати участь у таких турнірах. Також дякуємо прилуцьким вболівальникам…
Детальніше..
Футбольна команда "Олімпік" (Прилуки) успішно розпочала виступи на відкритому чемпіонаті Ніжина з футзалу.
Детальніше..
Напередодні Дня Святого Миколая депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко завітав із подарунками до вихованців Благодійного Фонду "Карітас-Прилуки".
Детальніше..
12 жовтня на сесії Прилуцької міської ради було додатково виділено 10 млн. грн. на Прилуцьку Територіальну оборону та 10 млн. грн. на ЗСУ (з них 5 млн грн - на військові частини, що дислокуються на території Прилуччини та 5 млн грн - на інші віськові підрозділи).
Детальніше..
8 жовтня 2013 року депутата Прилуцької міської ради, волонтера Артема Рожка відзначено високою нагородою Православної Церкви України - Орденом Святого Юрія Переможця.
Детальніше..
Страница 1 из 80

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація