Проекти

За фінансової підтримки Артема Рожка 12-13 вересня 2020 року в парку ЦТДЮ виконана фігурна стрижка екзотичних насаджень, деревам надано привабливих форм. Роботи здійснив топіаріус Сергій Погуляєв. Артем Рожко переконаний: парк ЦТДЮ – це тільки початок. Всі парки міста мають виглядати так само гарно і охайно.
Детальніше..
У вересні 2020 року Артемом Рожком започатковані екскурсії прилучан до Чернігова. Вони проходять за фінансової підтримки Артема Миколайовича і є безкоштовними для екскурсантів. Поїздки відбуваються щотижня, на вихідних. Всі, хто побував на екскурсії, відзначають стрімкий розвиток Чернігова за кілька останніх років – період роботи міського голови Владислава Атрошенка.
Детальніше..
В липні 2020 року коштом Артема Рожка завезений пісок для дитячих майданчиків в мікрорайоні Рокитний та в центрі міста. Триває благоустрій дитячих майданчиків, який Артем Рожко здійснює разом з мешканцями Прилук.
Детальніше..
В 2019-2010 навчальному році Артем Рожко ініціював проведення чемпіонату з фінансової грамотності серед шкіл Прилук.
Детальніше..
2019-2020 навчальний рік Прилуцький Агротехнічний коледж розпочав з покращеною матеріальною базою. За спонсорської підтримки Артема Рожка оновлено комп’ютернний клас.
Детальніше..
В період футбольного сезону 2019 року за підтримки Артема Рожка започатковані виїзди прилуцьких вболівальників команди «Олімпік» на виїзні матчі чемпіонату Чернігівської області.
Детальніше..
Страница 1 из 6

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація