Новини

10 липня 2020 року відбулася сесія Прилуцької міської ради. Напередодні Артем Рожко провів засідання очолюваної ним постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики, де були розглянуті основні питання сесії.
Детальніше..
27 червня 2020 року розпочався чемпіонат Чернігівської області з футболу. В першій грі команда «Олімпік» (Прилуки) на своєму полі приймала команду Ніжина. Вже другий сезон поспіль «Олімпік» виступає за підтримки підприємця Артема Рожка.
Детальніше..
20 червня 2020 року в Чернігові відбулася конференція партії «Рідний дім». Провів її лідер партії Владислав Атрошенко. В конференції взяли участь депутати усіх рівнів, очільники міст та ОТГ Чернігівщини, представники бізнесу. Прилуки на конференції представляв депутат міської ради Артем Рожко.
Детальніше..
Прилуцький агротехнічний коледж тепер оснащений за всіма протипожежними вимогами, найкраще за всі навчальні заклади міста! вій внесок у справу зробив підприємець і депутат міськради Артем Рожко.
Детальніше..
З початку карантину команда Артема Рожка безкоштовно забезпечує захисними масками населення Прилук. Маски передали до Центральної міської лікарні, до соціальних установ і організацій: міського територіального центру, ТО УТОС та ТО УТОГ, організації молодих інвалідів «Фенікс», а ще – відправили в зону ООС та щодня роздають прилучанам в магазинах «Ситий тато».
Детальніше..
Попри карантин, прилучани готуються до літа та наводять лад в своїх обійстях і на подвір’ях.
Детальніше..
Страница 1 из 67

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація