Новини

В перші вихідні серпня військові в зоні бойових дій на Сході України знову отримали допомогу з Прилук. Цього разу м’ясо та м’ясні вироби від директора ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат», депутата міської ради Артем Рожко волонтери доставили в район Світлодарської дуги.
Детальніше..
10 серпня 2019 року в Прилуках відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті футболістів команди «Авангард» із заводу «Будмаш», які загинули в автокатастрофі по дорозі із змагань в 1964 році. Участь в турнірі взяли чотири команди ветеранів. Фінансову підтримку в проведенні футбольних змагань надав депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.
Детальніше..
15 липня 2019 року за підтримки Аграрної партії та кандидата по 210-му мажоритарному виборчому округу Артема Рожка в Прилуках відбувся концерт Олега Винника та Михайла Поплавського.
Детальніше..
14 липня 2019 року кандидат в депутати від Аграрної партії України по 210-му виборчому округу Артем Рожко побував в Козельці, поспілкувався з жителями, дізнався проблеми селища.
Детальніше..
Кандидат в народні депутати від Аграрної партії України по 210-му мажоритарному виборчому округу Артем Рожко проводить зустрічі зі своїми виборцями.
Детальніше..
8 липня та 11 липня 2019 року кандидат в народні депутати по 210-му виборчому округу від Аграрної партії України Артем Рожко взяв участь в прямих ефірах на телеканалі UA Чернігів.
Детальніше..
Страница 1 из 57

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація