2 чи 4?

У зв’язку з підвищенням удвічі тарифу на проїзд для школярів у автобусах Прилук, 19 вересня 2017 року у міській раді відбулася зустріч посадовців, депутатів та громадськості міста з приватними перевізниками.

 

Участь у ній взяв депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. Артем Миколайович є головою постійної депутатської комісії, яка опікується питаннями транспорту. На її засіданні ще півроку тому постала проблема пільгових перевезень. Артем Рожко розповідає

Свої пропозиції щодо пільгових перевезень у Прилуках я висловлював на депутатській комісії у березні поточного року, коли в місті постало питання підвищення тарифу для пільговиків: як тоді, так і зараз вважаю, що міська влада зобов’язана знайти можливість компенсувати приватним перевізникам перевезення пільгових категорій прилучан. Тоді до моєї пропозиції влада не дослухалася. Тепер же виник прецедент, коли рішення виконкому щодо пільгового тарифу відмінені в судовому порядку. Маю питання до влади: подання в суди розпочалися ще в минулому році – чому ви не вживали жодних заходів, щоб вплинути на ситуацію? Чому тепер не подали апеляцію на відміну рішення виконкому щодо пільгового перевезення школярів?

Неспроможність влади вирішити ситуацію обурила людей, тож у сесійній залі лунало багато гнівних виступів з вимогою повернути вартість квитка для школярів з 4-х до 2-х гривень, як це було раніше. Решту ж пропонувалося компенсувати перевізникам з міського бюджету.

До 1 жовтня перевізники погодилися возити школярів по 2 гривні. Якщо ж компромісу знайдено не буде, з наступного місяця дітям доведеться сплачувати за автобусні квитки повну вартість – 4 гривні.

Прочитано 366 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація