Слова про вчителя

6 жовтня 2017 року в Прилуцькій центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги Михайла Марченка «Слово про вчителя».

Видання присвячене вчителю фізкультури Линовицької школи Прилуцького району Володимиру Рибакову.

"Виховуючись у такого педагога як Володимир Анатолійович Рибаков, який умів ліпити з молоді нехай не великих спортсменів, але справжніх чоловіків, я фанатично закохався у спорт і в усьому намагався наслідувати свого вчителя. Саме це і стало для мене поштовхом у виборі майбутньої професії. Я зробив свій вибір і ніколи про це не шкодував", - розповідає Михайло Марченко у передмові.

Презентація книги зібрала колег та родичів Володимира Рибакова, його учнів і друзів. Вшанувати пам'ять про Заслуженого вчителя України до районної бібліотеки приїхали жителі Линовиці, прийшли місцеві краєзнавці й поціновувачі літературного слова.

Говорили про великий педагогічний талант линовицького вчителя, про його відданість справі та людяність у стосунках з оточуючими.

Один з меценатів, завдяки яким книга побачила світ, депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко зазначив:

- Мені не довелося знати героя книги, але багато років знаю автора. Михайло Степанович – насправді талановита людина. Гарний тренер, здібний наставник, він має хист до літератури, прагне словом і ділом увіковічнити імена достойних земляків. Я не роздумуючи відгукнувся на пропозицію Михайла Марченка долучитися до видання «Слова про вчителя», і пишаюся тим, що в тому, що книга побачила світ, є й частинка моєї участі.

Прилучани можуть ознайомитися з виданням в Прилуцькій районній бібліотеці.

Прочитано 205 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація