Допомога до свят

Напередодні Нового року прилуцькі волонтери відвезли в зону АТО гостинці від жителів Прилук та Прилуцького району.

Цього року волонтери відвідали селище Кримське на Луганщині, побували в 58-й ОМПБ, де несуть службу двоє прилучан. Один з них, на позивний «Кіпіш», нещодавно отримав бойове поранення, тож зараз перебуває на лікуванні. Інший наш земляк, Сергій, разом зі своїми побратимами щоразу з нетерпінням чекає приїзду волонтерів, адже для нього кожен їхній візит – це вісточка з рідної домівки.

Цього разу, як і завжди, велику допомогу українським військовим надав депутат Прилуцької міської ради, директор ПрАТ Прилуцький м’ясокомбінат» Артем Рожко. Бійці з посмішкою кажуть, що смачна продукція м’ясокомбінату стане справжньою прикрасою святкового столу.

Створити ж новорічну, насправді родинну атмосферу допоможуть дитячі малюнки, старанно виготовлені школярами Прилуцької школи №12 та домашні страви, приготовлені прилучанкою Ельмірою й студентами місцевого професійного ліцею з продуктів, зібраних волонтером Русланом Ярошенком у селах Прилуцького району. Облаштувати побут бійцям допоможуть будматеріали, які передала на передову тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки».

Волонтери розповідають, що погода на Сході вже новорічна: холодно й зимно. А хурделиця, яка розпочалася після їхнього приїзду, позамітала всі шляхи та ледь не завадила вчасному від’їзду додому. На щастя, встигли виїхати до заметів і благополучно дісталися до Прилук.

Після Нового року планують нову поїздку – відвезуть бійцям бойлер, над яким сьогодні трудяться майстри Прилуцького м’ясокомбінату. Директор підприємства Артем Рожко вже забезпечив бойлерами чимало військових формувань в зоні АТО, та потреба в них не зменшується. Тим більше, що бойлери, які виготовляють на м’ясокомбінаті для військових, - модернізовані. Бійці їх називають «три в одному», адже крім свого основного призначення – підігрівати воду – пристрій можна використовувати для опалення приміщення та приготування їжі. А це, до всіх «плюсів», ще й дозволяє суттєво економити дрова.

Прочитано 122 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація