Новий рік в зоні АТО

У переддень Старого Нового року, 13 січня 2018 року, українських бійців в зоні АТО відвідали волонтери з Прилук.

Побували на Донеччині, в селищі Луганському й передмісті Донецька Красногорівці. Відвідали батальйон «Київська Русь», у складі якого воює грузинський легіон та батальйон «Горинь», де несуть службу троє прилучан.

До свята волонтери привезли допомогу військовим: продукцію Прилуцького м’ясокомбінату, надану Генеральним директором підприємства, депутатом міської ради Артемом Рожком та будматеріали від тютюнової компанії. Традиційні святкові страви – кутю, тушковану картоплю, а також домашній борщ – приготувала для бійців прилучанка Ельміра Саліхзянова.

За словами волонтера Руслана Ярошенка, новорічні дні стали мирними та спокійними не для всіх військових підрозділів в зоні АТО. В Луганському не припинялися обстріли, грузинський легіон на початку року втратив одного бійця.

Непрості й погодні умови на Сході України: Старий Новий рік видався морозним та суворим. Зігріли його для бійців задушевні розмови з волонтерами про рідне місто й мирну Україну, теплі спогади та святкова вечеря. А ще – щира допомога небайдужих людей, справжніх патріотів своєї держави.

Прочитано 123 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація