Нагода ознайомитися з роботою Верховної Ради та Кабміну

Наразі триває навчання депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за програмою Політичного інтенсиву Академії «Грушевського, 5».

В рамах першого навчального модуля, який проходив 16 лютого 2018 року в Києві, перед слухачами виступили очільники політичних партій України, відомі політики, політологи, політтехнологи та експерти. Зокрема, спікерами Політичного інтенсиву були: очільники Аграрної партії України Віталій Скоцик, «Сили людей» - Олександр Солонтай, «5.10» - Геннадій Балашов, народні депутати різних скликань Інна Богословська, Денис Силантьєв, Анатолій Раканський.

Другий модуль відбувся 30 березня 2018 року, і передбачав візит до Будинку Уряду та Верховної Ради України. Учасники Політичного інтенсиву мали можливість побувати в залах засідань Кабінету Міністрів, кулуарах та ложі для гостей Верховної Ради України, ознайомитися з роботою цих державних установ.

- Хочеться, щоб в цих стінах ухвалювалися рішення та приймалися закони, які дійсно реформують нашу державу та зроблять її насправді європейською, - сказав Артем Рожко, підсумовуючи візит.

Приємною подією стала публікація в парламентському журналі «Грушевського, 5» - стаття «Нова політична еліта», проілюстрована фотографіями з Політінтенсиву, в числі яких – і фото команди з Прилук.

Наступний модуль Політичного інтенсиву Академії «Грушевського, 5» запланований на 20-21 березня 2018 року.

Прочитано 38 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація