Замість сесії – мітинг

12 квітня 2018 року в Прилуках відбувся мітинг під гаслом: «Дістало!», на знак протесту проти невиконання місцевою владою своїх обов’язків.

Зокрема, у виступах йшлося про незадовільний ремонт доріг та будівель бюджетних закладів, збої в фінансуванні медичної галузі, зависокі тарифи на пасажирські перевезення та комунальні послуги тощо. Мітинг ухвалив резолюцію, серед пунктів якої були: внесення на найближчу сесію Прилуцької міської ради питання про недовіру міському голові та секретарю міської ради; скасування преміювання посадовців міськради; недопущення до ремонту доріг фірми, котра неякісно виконувала роботи упродовж кількох років поспіль.

Активісти донесли ці вимоги до депутатів Прилуцької міської ради, які були присутні на розширеному засіданні комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Приводом до її термінового зібрання стало видане напередодні міським головою розпорядження про перенесення дати чергової сесії Прилуцької міської ради, яка мала відбутися сьогодні.

Участь в робот комісії взяв депутат Артем Рожко. Артем Миколайович зазначив:

- Ні міський голова Ольга Попенко, ні секретар міської ради Анатолій Шамрай не відгукнулися на запрошення депутатів взяти участь в засіданні комісії. Але приємно було побачити на ньому аж трьох депутатів Чернігівської обласної ради! Кілька днів тому я звертався через соцмережі до обласних депутатів за поясненням їхньої позиції по голосуванню з питання об’єднання громад. Тоді на моє звернення не зреагував жоден з них. А тут – з’явилися особисто, троє! Тож можемо робити висновки щодо важливості питання, яке розглядала регламентна комісія.

Після тривалого обговорення на розширеному засіданні регламентної комісії було вирішено: підготувати проекти рішень про призупинення раніш прийнятих Прилуцькою міською радою рішень про преміювання міського голови, секретаря та посадовців міської ради та про недовіру секретарю Прилуцької міської ради, а також запропонувати міському голові створити робочу групу, яка б ініціювала питання об’єднання громад Прилук з суміжними селами. Крім того, комісія пропонуватиме депутатам на найближчій сесії внести зміни до рішення «Про бюджет», а саме, виключити з нього пункт, яким міському голові в міжсесійний період надається право приймати рішення щодо розподілу і перерозподілу міжбюджетних трансфертів, доходів та видатків, а також здійснювати передачу коштів із загального до спеціального фонду бюджету.

Також регламентна комісія врахувала вимоги громадськості, озвучені представниками мітингу, який проходив в той час під стінами міської ради.

Прочитано 31 раз
Інші матеріали в цій категорії: « З Великоднем! На Національному форумі »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація