Десяті класи – під загрозою

11 червня 2018 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко взяв участь в розширеному засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

На повістці денній стояло єдине питання: функціонування десятих класів в новому навчальному році в школах №3, №10 і №12, оскільки наразі чисельність учнів в кожному з них менша за 25 осіб. Саме така кількість учнів, за словами начальника управління освіти міськради Сергія Вовка, нібито необхідна для відкриття класу, згідно до якоїсь постанови Кабінету Міністрів. Та що то за постанова – так ніхто й не дізнався: ні сам Сергій Вовк не зміг надати цього документу, ні депутати не змогли його знайти.

- Перед такою проблемою кілька шкіл вже стояли торік, і зараз вона виникла знову, через недостатнє фінансування освітньої галузі, - зазначає Артем Рожко. - Моя думка незмінна: закриття десятих класів в трьох місцевих школах не врятує фінансового становища галузі, натомість призведе до ще більшої нестачі учнів в названих школах і як наслідок – цілком вірогідно, до реорганізації їх в «дев’ятирічки» та навіть до закриття. Адже вже зараз у віддалених мікрорайонах батьки вагаються, чи віддавати свою дитину в школу, яка знаходиться поруч, але не має десятого класу, а чи обрати іншу, повну, школу, хоча і далеко від домівки.

За підсумком роботи комісії було вирішено винести питання на сесію міської ради і віднайти 500 тисяч гривень, необхідних для функціонування десятих класів в школах №3, №10 та №12.

Прочитано 130 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація