В центрі уваги – пасажирські перевезення

11 лютого 2019 року відбулося засідання виконкому Прилуцької міської ради. В ньому взяв участь депутат міськради Артем Рожко – голова постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики.

Зокрема, при розгляді питання подорожчання проїзду в автобусах міста з 5 до 6 гривень та з 3 до 4 для пільговиків, Артем Миколайович довів до відома членів виконкому рішення депутатської комісії з цього питання.

- Наша постійна депутатська комісія, яка опікується питаннями транспорту, розглянула надані перевізниками розрахунки та дійшла висновку, що вони є економічно необґрунтованими. До калькуляцій, поданих перевізниками, в депутатів виникло багато питань. Заступник міського голови Олександр Сивенко пообіцяв мені надати нові, виправлені та уточнені розрахунки перевізників для розгляду на комісії. Однак досі жодних розрахунків я досі не отримав, - сказав Артем Рожко.

Взявши до відома позицію профільної депутатської комісії та зваживши на ряд недоліків в підготовці питання, виконком переніс розгляд нових тарифів на одне з наступних засідань.

Також не була затверджена схема міських автобусних маршрутів, розроблена Харківським Національним автомобільно-дорожнім університетом, оскільки є доволі суперечливою.

- В червні минулого року рішенням сесії ми виділили харків’янам 80 тисяч гривень на розробку нової схеми громадського транспорту, - зазначив Артем Рожко. - На тій же сесії Олександр Сивенко повідомив, що паралельно й Прилуки розробили свою схему руху автобусів. Особисто мене тоді здивувало, навіщо комусь платити ще, якщо справу вже зроблено. Про це я сказав тоді на сесії, і нинішня ситуація тільки укріпила мою думку. Боюсь, що ми витратили купу грошей, а прийдемо до того, з чого починали.

Після доопрацювання схема міських автобусних маршрутів знову буде внесена на розгляд виконкому Прилуцької міської ради.

Прочитано 134 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Є довіра до депутата Ні пройти - ні проїхати »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація