Влада намагається обмежитися відписками

Постійні питання, з якими навесні 2019 року зверталися прилучани до депутата міської ради Артема Рожка — невивезене сміття та розгул бродячих собак.

Також на Єдиному дні депутата в мікрорайоні Рокитний порушувалися проблеми вуличного освітлення по вулиці Оранжерейній та провулку Міхновського, висипка доріг з грунтовим покриттям на вулицях Героїв Крут, 2-й Південній, провулку Саксаганського, підтоплення підвалу будинку по вулиці Кошового, 8. З цих питань Артемом Миколайовичем були направлені зверненння до міської ради.

Та позитивні зрушення є. У квітні 2019 року на звернення до Артема Рожка жительки будинку №148 у військовому містечку, встановлені лавочки біля під'їздів. Роботи викоонало КП «Прилукижитлобуд».

Чималий ажіотаж в соцмережах викликало прибирання Центрального кладовища студентами педколеджу перед Великоднем.

Артем Рожко розповідає:

- Прилучани просили мене з’ясувати, чи виділяються бюджетні кошти на таке прибирання. Я направив міському голові депутатське звернення щодо Центрального міського кладовища, та у відповідь отримав відписку про 900 тисяч гривень на три інших кладовища та 400 тисяч гривень на обрізування дерев по місту. Про Центральне ж кладовище – жодної конкретики.

Була скарга й від пацієнтів ЦМЛ – про те, що їх повинні годувати тричі на день, а в дійсності – двічі. І знову – відписка!

- На жаль, влада Прилук намагається обмежитись відписками, - каже Артем Миколайович. - Але, впевнений, разом ми доб'ємося, щоб у місті стало комфортно жити. Воно – наше, і нам ним опікуватися.

Для допомоги у вирішенні питань різних галузей життєдіяльності міста прилучани можуть звернутися до громадської приймальні Артема Рожка за адресою: вул. Костянтинівська, 109, кв. 4.

Прочитано 280 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація