Допомога захисникам України

11 жовтня 2019 року, напередодні Дня захисника України, Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни в с. Циблі на Київщині отримав допомогу від Артема Рожка.

Артем Миколайович разом з головою спілки «Учасники АТО «Щит» Павлом Краснооком привезли госпіталю необхідні речі. А ще – вітання бійцям та персоналу з Днем захисника України.

Пральна машина та принтер, придбані на прохання медичного колективу, відтепер допомагатимуть медикам в роботі та полегшать їхній щоденний труд.

-        Є місця, де побувавши одного разу, обов’язково туди повертаєшся – як до добрих друзів, - каже Артем Рожко. - В цьому госпіталі в с. Циблі щороку проходять лікування та реабілітацію учасники АТО з Прилук. Тож турбота про госпіталь – це в першу чергу турбота про земляків. Стараюся допомогти, чим можу, щоб зробити комфортнішим побут наших героїв в цей непростий для них період лікування. А гарні лікарі та професійний персонал в госпіталі є!

З початку бойових дій на Сході України і по сьогодні Артем Миколайович надає волонтерську допомогу українським військовим, а також підтримує їхні родини в Прилуках.

Прочитано 401 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація