Прилучани утеплюються

Артем Рожко завжди підтримує ініціативи людей з впровадження заходів з енергоефективності в прилуцьких будинках. Як депутат міськради, був у числі тих, хто проголосував за міську Програму «Підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо проведення енергоефективних заходів на 2020 рік». Завдяки підтримці депутатів, Програму вдлося прийняти у травні 2020 року.

 

Тому, коли 15 серпня 2020 року до Прилук приїхала представниця проекту ПРООН Світлана Рожок, жителі багатоповерхівок запросили на зустріч Артема Миколайовича. 

Світлана Рожок приїхала вже не вперше, щоб обговорити з жителями трьох будинків робочі моменти з утеплення їхнього житла в рамках реалізації державної програми з енергоефективності «Енергодім».

Зустрічі пройшли у двох двоповерхівках у військовому містечку та п’ятиповерхівці на Земській.

- Утеплення будинків дає можливість людям покращити свої умови життя, економити на енергоресурсах і менше платити за комунальні послуги, - каже Артем Рожко. - Житловий фонд Прилук сьогодні перебуває у невтішному стані. І ми, як влада, повинні підтримувати будь-які прагнення мешканців будинків об’єднатися та спільно покращити своє житло.

Прочитано 124 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Ремонтується дах по Соборній Пам'яті Героїв »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація