Ендоскопічні операції тепер роблять в Прилуках

Віднедавна в Прилуцькій Центральній міській лікарні з’явилася можливість робити ендоскопічні операції. Необхідне для цього обладнання – петлі для колоноскопа – подарував ЦМЛ депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Досі придбаний за бюджетні кошти для лікарні колоноскоп (обладнання для огляду внутрішньої поверхні товстої кишки) міг бути застосованим лише для діагностики. За потреби ж операції хворі були змушені їхати до обласного диспансеру в Чернігів, або до київських лікарень. А необхідність в таких операціях у прилучан є, й чимала. Тому лікарі онкологічного відділення ЦМЛ звернулися по допомогу до депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка.

-       Ініціатива попросити допомоги у мецената йшла від наших пацієнтів, - зізнається лікар-хірург-онколог Володимир Ляшенко. -  Адже дуже багато людей потребує ендоскопічних операцій. Тепер, за наявності петель, ми нарешті можемо робити їх на місці. Це операції без розрізу, з видалення пухлин з кишечника, шлунка та стравоходу. Ми фактично убезпечуємо пацієнта від розвитку раку.

Першу операцію за допомогою нового медичного аксесуару вже зробили. Наталія Баранова, дружина прооперованого пацієнта Юрія – колишня медпрацівниця. Тому добре усвідомлює важливість ендоскопічних операцій для збереження здоров’я людей:

-  Ми дуже вдячні Артему Рожку за те, що зважив на потреби міської лікарні, придбав такі необхідні петлі для колоноскопа. Це добра справа для багатьох людей. Нам з чоловіком дуже пощастило, що не довелося їхати на операцію до Чернігова. Адже, як кажуть, вдома і стіни допомагають. Чоловіка в лікарні відвідують рідні, діти, тому й одужується швидше, - розповідає жінка.

Це не перша благодійна допомога Артема Рожка Прилуцькій Центральній міській лікарні. Раніше коштом Артема Миколайовича були придбані комплекти постільної білизни для хірургічного відділення ЦМЛ, а також виконувалися поточні ремонти інших приміщень лікарні.

-       Я розумію, наскільки тяжко виживати бюджетним установам в складних умовах сьогодення, - каже депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. – Особливо ж це стосується лікарень, адже від їхнього матеріального забезпечення залежить здоров’я населення. Тому я одразу відгукнувся на звернення лікарів придбати петлі для колоноскопа і сподіваюся, що це оснащення допоможе зберегти здоров’я багатьох людей.

Так, завдячуючи Артему Рожку, в Прилуках вирішено ще одне нагальне питання на користь городян, їхнього здоров’я та зручності.

Прочитано 738 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація