Про серйозне – жартома

21 жовтня 2017 року зала прилуцького МБК приймала черговий етап сьомого сезону Прилуцької Ліги КВН.

В рамках Осіннього кубку місцевої ліги веселих та кмітливих зустрілися одразу вісім колективів, що представляють Ніжин, Чернігів, Остер, Київ, Ірпінь, Суми та Прилуки. На сцені зійшлися одразу два чемпіони минулих сезонів, що обіцяло глядачу неперевершену битву титанів з усіма гумористичними наслідками.

Оцінювали виступи команд п’ять членів журі – досвідчений прилуцький КВН-щик Артем Бондаренко, знаний фотограф Максим Дрожніков, очільниця краєзнавчого музею Тетяна Зоць, директор благодійного фонду «Мистецтво-дітям» Ірина Касатова та Юлія Шкурат, журналіст ТК «ТІМ» і менеджер ліги КВН «Прилуки».

Як завжди, генеральним спонсором заходу виступив депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Гра була умовно поділена на два конкурси. В першому кожна з команд презентувала свої «Візитки» хронометражем до п’яти хвилин. Не оминули КВН-щики питань економіки і політики, а також буденних питань, з яким доводиться стикатись акторам. Так, ескулапи з Ніжина продемонстрували тонкощі своєї професії особливості медицинської реформи в Україні. Сім’я з Чернігова знову довела одноосібне лідерство в пісенній творчості. Одразу два колективи з Сум бавили перфомансами, що переносили глядача у різноманітні життєві ситуації, на кшталт перебування в літаку найдешевших авіаліній. Також «Полковник» не міг зрозуміти, чому Заїзд знаходиться на виїзді з Прилук, а Манжосівка переносить відвідувачів у минуле. Два учасники колектива «Біліберда» з міста на Пслі вимусила реготати буквально весь час свого виступу, а один із членів колективу радував оточуючих, тому що спробував себе в амплуа середньостатистичної представниці прекрасного полу.

Ветерани Десантних військ (ВДВ) перенесли глядачів на вулиці, де вони нагадали нам про особливості спілкування молоді і таємничість слова «Шо?». Ірпінчани з одноіменного міста рекламували не тільки власний колектив, але й підприємства Київщини. Члени колективу постійно змагались між собою, хто з них красивіший, тому публіка могла вибрати між вусатим та лисуватим. Єдиний жіночий колектив з перших хвилин намагався сподобатись усьому залу, і особливо члену суддівського колективу Артему Бондаренко. Щоправда, іноді дівчатам не вистачало влучності, але в цілому команда продемонструвала три яскравих образи, які можна розвивати в майбутньому.

В рамках другого конкурсу учасники повинні були показати свої уміння одразу в двох категоріях – «Біатлон» та «Розминка». Тобто, треба було не лише озвучити свої кращі жарти, але й проявити здібність у миттєвій відповіді на питання журі.

Перше місце Осіннього кубку дісталося одразу двом командам – «Біліберда» з Сум та Сім’я з Чернігова, що набрали по 10,8 балів від суддів. Друге місце також розділили колективи «Полковник» та «ВКВ». «Бронзу» одноосібно вибороли «Ірпенчани».

Організатори ліги КВН «Прилуки» дякують депутату Прилуцької міської ради Артему Рожко за постійну моральну і фінансову підтримку заходу.

Організатори Осіннього кубку КВН-ліги

Прочитано 386 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Побратими навіки В зоні АТО готуються до зими »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація