Книга – найкращий подарунок

23 квітня 2019 року в міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права.

На захід були запрошені активні читачі та відвідувачі бібліотеки, а також учні 4 класу Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Бібліотекарі ознайомили юних гостей із особливостями свята загалом і розповіли багато цікавих фактів про пам’ятки на честь книг, які розташовані по всьому світі.

Почесним гостем, запрошеним на бібліотечний захід, був депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. Артем Миколайович побажав присутнім любити книгу, адже книга – це джерело знань і пам’ять нації. Чим більше різних книг ми читаємо, тим більше здобуваємо нових знань.

На честь Всесвітнього дня книги Артем Рожко подарував дитячій бібліотеці близько 40 нових книжок, як українських так і закордонних авторів. Серед цих авторів були: Галина Вдовиченко, Іван Вайброу, Андрій Усачев, Марина Павленко, Оксана Демченко, Чарльз Діккенс, Мері Норток, Голі Вебб і Пауль Маар.

Підсумовуючи захід, завідувачка бібліотеки Євгенія Гнатів подякувала Артему Миколайовичу за подарунок і вкотре закликала всіх присутніх побільше читати та відвідувати бібліотеку.

Максим Адамець, Олександр Бабіч, Владислав Коник

Стаття опублікована в газеті "Град Прилуки" №18 від 1 травня 2019 року.

Прочитано 313 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація