Буде парк на Рокитному

31 січня 2018 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко взяв участь в Єдиному дні депутата в мікрорайоні Рокитний.

В ході заходу Артем Миколайович обговорив з головою місцевого комітету самоорганізації населення Ганною Чумаченко облаштування парку відпочинку на території колишнього кар’єру.

Роботи зі створення парку були розпочаті ще навесні 2016 року. Тоді за ініціативи Артема Рожка, підтриманої жителями мікрорайону, відбувся суботник з прибирання колишнього кар’єру. Там був наведений лад, зрізаний сухостій, вивезене сміття та посаджені понад 100 берізок, які Артем Рожко придбав власним коштом.

Наразі, щоб здійснити остаточне облаштувати парку для сімейного дозвілля, потрібно розробити проект благоустрою території та втілити його в життя.

- Я маю твердий намір продовжувати роботу зі створення парку на території колишнього кар’єру, - каже депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. - Впевнений, що з підтримкою жителів мікрорайону ми перетворимо колись занедбану територію на сучасний гарний парк з необхідною інфраструктурою, де буде комфортно відпочивати дітям і дорослим.

Також на Єдиному дні депутата до Артема Миколайовича надійшли звернення  мешканців мікрорайону Рокитний щодо проблем мікрорайону. Вони стосувалися, зокрема, ремонту житлових будинків та тротуарів; облаштування пішохідного переходу; аварійних дерев.

Всі звернення занотовані та передані Артемом Рожком до міської ради для виконання.

Прочитано 132 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація