Задля розвитку українських міст

22 березня 2018 року в Києві відбувся урбаністичний форум «Як зробити місто розумним, креативним і комфортним». Участь у ньому взяв депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Спікерами та гостями урбаністичного форуму були міські голови й представники управлінських команд багатьох українських міст, експерти з розвитку міст та фахівці галузей містобудування.

У виступах йшлося про те, як зробити невеликі міста успішними й самодостатніми, будувати мости, а не стіни, реалізувати креативні ідеї та залучити таланти й фінанси задля розвитку територій. Також присутні мали нагоду дізнатися про впровадження сучасних проектів у Шостці, Тростянці, Вознесенську, Миколаєві, Ніжині та інших містах.

- Я часто беру участь в подібних заходах, - каже Артем Рожко, - адже вони дають можливість повчитися в кращих фахівців сучасності, додають нових знань і спонукають по-іншому подивитися на своє місто, шляхи та перспективи його розвитку. Вже познайомився й навіть потоваришував з представниками управлінських команд деяких міст, оскільки частенько зустрічаємося на таких заходах. В більшості своїй це міста які менші від нашого або приблизно такі самі як наше, які не мають такої кількості бюджетоутворюючих підприємств, але я здивований як їм вдається трансформуватися і ставати прикладом для багатьох. От тільки очільників Прилук я жодного разу не бачив на таких форумах, а хотілось би, щоб наше місто так само було взірцем місцевого самоврядування та розвитку. Але

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко та його команда працюють над тим, аби досвід та ідеї, отримані на урбаністичному форумі, впровадити в Прилуках.

НА ФОТО: Артем Рожко з мером Глухова Мішелем Терещенком на урбаністичному форумі.

Прочитано 26 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація