В Прилуках пройшла квітнева сесія міської ради

42-га сесія Прилуцької міської ради тривала в загальному майже 12 годин та розтягнулася на два дні – 23 і 24 квітня 2018 року.

Першим питанням депутати поставили на голосування недовіру секретарю ради Анатолію Шамраю. Питання було винесене на розгляд сесії з ініціативи голови регламентної комісії В’ячеслава Драчука – як підсумок розширеного засідання комісії, що пройшло 12 квітня.

Відбулося таємне голосування, за відставку Анатолія Шамрая проголосували 15 депутатів при необхідних для ухвалення рішення 18-ти голосах.

Також не вистачило голосів для відміни попереднього рішення ради про преміювання міського голови і секретаря ради – проект рішення так само був запропонований постійною депутатською комісією з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Вже третю сесію поспіль депутати не підтримали міську програму фінансування Муніципальної поліції. Натомість на чергову сесію має бути розроблений проект рішення про ліквідацію цього структурного підрозділу – це покладе край існуванню муніципальної поліції в Прилуках.

З-поміж інших питань сесія затвердила збільшення статутних фондів комунальних підприємств «Міськсвітло» та «Прилукижитлобуд», вирішила фінансові питання, присвоїли назву Героїв Чорнобиля скверу на розі вулиць Київської та Квашенської.

Була розглянута інформація про виконання депутатського запиту Артема Рожка щодо необхідності розроблення Програми поліпшення житлових умов учасників бойових дій у зоні проведення АТО та сімей загиблих.

Прочитано 14 раз
Інші матеріали в цій категорії: « На Національному форумі Тарифи не змінилися »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація