Проблеми Рокитного тягнуться з року в рік

На Єдиному дні депутата 30 січня 2019 року жителі мікрорайону Рокитний знову говорили про проблеми, які попри обіцянки влади, не вирішуються багато років.

Будинок по вул. Паризької Комуни, 2 був побудований ще в 1954-му. З тих пір жодного разу не ремонтувався його дах.

- Я неодноразово звертався до міської влади з проханням допомогти людям вирішити багаторічну проблему, - каже депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко. - У вересні минулого року був розроблений кошторис на ремонт даху будинку по вул. Паризької Комуни, 2, який мені надав секретар міської ради А. Шамрай. З тих пір вже минуло півроку, а жодних зрушень немає.

Такою ж давньою є й проблема доріг Рокитного: багато з них потребують висипки та грейдерування.

Як депутат міської ради, Артем Миколайович допомагає чим може: неодноразово звертався до влади з проханням вирішити проблеми людей; торік за власний кошт здійснив висипку особливо проблемних ділянок трьох вулиць та чотирьох провулків мікрорайону. Однак, ще залишається чимало грунтових провулків та вулиць, жителі яких просять про допомогу.

Так само кожної зими проблемою для Рокитного стає розчищення від снігу тротуарів і навіть доріг, бо деякі ділянки комунальники не чистять зовсім.

Ці проблеми давні й наболілі, але вирішення їх затягується з року в рік.

- Всі озвучені рокитянами на Єдиному дні депутата звернення я занотував та передам до міської ради для виконання, - запевнив Артем Рожко.

Прочитано 432 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація