З волонтерською допомогою – на передову

Днями українським військовим в зону АТО була доставлена допомога з Прилук: смачні м’ясо та кілька сортів ковбас ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат».

Високоякісну продукцію м’ясокомбінату вже чотири роки передає на передову бойових дій директор підприємства, депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Двічі на місяць Артем Миколайович відправляє з Прилук в гарячі точки Сходу України м'ясо та м’ясні вироби Прилуцького м’ясокомбінату, а також необхідні для військового побуту речі.

Цього разу прилуцькі волонтери побували на Донеччині. Зараз там сиро й холодно, не стихають дощі та пронизливий вітер. В таку пору незамінною стає «буржуйка». В 30-й ОМПБ вона вже не один рік. Привезли її також з Прилуцького м’ясокомбінату, від Артема Рожка. Таких приладів обігріву, а ще бойлерів – на підприємстві вже виготовили кілька десятків. Всі вони сьогодні роблять трохи комфортнішим життя військових в зоні АТО.

А ще бійцям 30-ї ОМПБ стали в нагоді передані тютюновою компанією будматеріали: на часі – утеплення й ремонт бліндажів, бо до весняного тепла ще далеко.

Приємним сюрпризом стала художня література, зібрана в Прилуках місцевим осередком Аграрної партії для захисників України.

Теплі спогади про домівку навіяла по-справжньому домашня вечеря – завдячуючи свіжим м’ясним стравам з продукції «ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» та дбайливо звареному в Прилуках українському борщу. Його приготував разом зі своєю родиною Юрій Лозовий, працівник м’ясокомбінату.

Кожен приїзд волонтерів стає справжнім святом для українських військових в зоні АТО. Допомога та увага земляків додає сил, підтримує бойовий дух захисників України.

Прочитано 608 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація