Інтернет відкриває нові можливості

22 лютого 2019 року Прилуцькому Центру науково-технічної творчості молоді проведено новий швидкісний інтернет.

Такий подарунок для закладу зробив депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

Якісний інтернет був необхідним для трьох з половиною сотень дітлахів, котрі займаються в одинадцяти різноманітних гуртках ЦНТТМ.

Коли в січні 2019 року депутати Прилуцької міської ради проголосували за відкриття в закладі гуртка робототехніки, проблема інтернету ще більш загострилася.

Директор ЦНТТМ Ігор Фроленко розповідає:

- Інтернет в Центрі ледь жеврів, працював з величезними перебоями та постійно зникав. Ми дуже раділи відкриттю нового гуртка, але без надійного інтернету працювати в ньому було б дуже важко. Тому я звернувся до Артема Рожка з проханням про допомогу.

Артем Миколайович скористався можливістю підтримати талановитих дітей – профінансував проведення інтернету закладу.

26 лютого 2019 року депутат особисто побував у ЦНТТМ, щоб перевірити якість роботи.

- Я на власні очі переконався, наскільки важливим є доступ до всесвітньої мережі в подібних закладах, - ділиться враженнями Артем Рожко. - Наші діти моделюють, малюють, фотографують разом зі своїми однолітками з різних куточків землі, вчаться на кращих світових прикладах!

А ще маленькі прилучани дуже талановиті. Юні учасниці гуртка з виготовлення сувенірів на знак подяки підготували для Артема Миколайовича чудовий сюрприз – сувеніри на щастя.

Відтепер перед Центром науково-технічної творчості молоді відкриваються нові можливості для розвитку талантів та здібностей прилуцьких школярів.

Прочитано 325 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація