В Прилуках відбудуться зміни в автобусному русі

26 лютого 2019 року депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко взяв участь в засіданні виконкому, при розгляді питання щодо затвердження нової схеми автобусних маршрутів.

Нову схему розробили фахівці Харківського Національного автомобільно-дорожнього університету. Вона внесена на розгляд виконкому Прилуцької міської ради повторно, оскільки при першому розгляді виникло чимало зауважень.

- Наша депутатська комісія, що опікується питаннями транспорту, дуже ретельно вивчила це питання і розробила кілька пропозицій, - зазначив Артем Рожко. - Мушу відзначити, що жодна з них не була доведена членам виконкому доповідачем – заступником міського голови Олександром Сивенком.

Пропозиції постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, яку очолює Артем Миколайович, були ним озвучені на засіданні виконкому.

Зокрема, пропонується збільшити кількість автобусів до дитячої лікарні, аби до неї можна було доїхати з різних мікрорайонів міста; облаштувати кілька автобусів для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями – для цього провести аудит: в якому районі найбільше така категорія населення користувалася б громадським транспортом.

Також Артем Рожко запропонував міській владі оприлюднити альтернативний варіант схеми автобусного руху, розроблений в Прилуках, оскільки нова схема майже така ж, як і була досі.

За рішенням виконкому, відмінності торкнуться лише кількох автобусів: №21 та №26 продовжать рух до магазину «Космос», №26 фактично дублюватиме 21-й, з тією різницею, що ходитиме по вул. Житній, а не по Перемоги; дещо зміниться шлях курсування маршруту №3 «Івушка-АТП 17406».

Озвучені Артемом Рожком пропозиції мають бути внесені на розгляд виконкому міської ради в травні 2019 року.

Прочитано 302 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація