Автобусні зупинки тепер з розкладом руху

Віднедавна прилучани помітили, що на автобусних зупинках з’явилися таблички з розкладом руху автобусів. Яскраві, зручні, виконані в жовто-синіх кольорах, вони вже стали незамінними помічниками пасажирів: адже нарешті люди можуть отримати таку необхідну інформацію про час прибуття свого автобуса безпосередньо на зупинках!

Пройшов лише тиждень, а графіки автобусного руху вже викликали в Прилуках чималий резонанс. Отож, про все – по порядку.

Обладнати міські зупинки інформацією про час прибуття автобусів прилучани просили не рік і не два. І от нарешті вдалося задовольнити прохання городян, котрі щоденно користуються громадським транспортом. Зробили це спільними зусиллями місцевого студента Владислава Мартиненка та Благодійного фонду Артема Рожка.

- Ідею виготовити таблички з часом руху автобусів я мав давно, - зізнається Влад. – Хотілося зробити для прилучан користування громадським транспортом трохи комфортнішим, щоб люди не чекали автобуса по півгодини, а мали повну інформацію про потрібний маршрут.

Тому ще в березні поточного року Владислав подав свій проект на ініційований Українською громадською радою в Прилуках конкурс «Банк соціальних ідей», переможець якого мав отримати 30 тисяч гривень на реалізацію задуму. І хоча тоді проект прилуцького студента зайняв лише друге місце, Влад не полишив своєї мрії. Каже:

- Хотів показати, що хлопець в 19 років може зробити добру справу для всього міста, для покращення побуту всіх його жителів.

З проханням підтримати важливий соціальний проект Владислав Мартиненко звернувся до депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. І одразу ж отримав сприяння у його реалізації. Коштом Артема Миколайовича в Чернігові виготовили 120 металевих табличок, які на початку жовтня працівники КП «Послуга» прикріпили на автобусних зупинках Прилук.

Дизайн табличок Владислав розробив власноруч, розклад руху автобусів на поточний рік отримав у міській раді. До речі, кожна з табличок містить номер телефону міської ради, за яким можна повідомити про невідповідність руху автобуса графіку, внести свої пропозиції щодо обслуговування маршрутів тощо.

Тут варто зауважити, що графіки з часом курсування автобусів міська рада надала Владу станом на початок 2017 року. Але, як днями зауважив заступник міського голови Олександр Сивенко, з того часу в розклад руху громадського транспорту були внесені корективи, деякі маршрути узагалі відмінили (як, наприклад, №16). Тож Владислав Мартиненко має намір внести зміни до табличок згідно до нині діючих графіків. Адже вони необхідні місту і дуже стають в нагоді тим, хто щоденно користується міськими автобусами.

- Розпис руху громадського транспорту на зупинках має бути обов’язково, це дуже важливо для людей, - переконаний житель Прилук Олег. – Добре, що в місті є небайдужі люди, які власними силами та за власні гроші здійснили таку потрібну для Прилук справу. Але так само важливо, що місто дбало про збереження цих табличок, забезпечило їх охорону та догляд, щоб ця корисна інформація слугувала людям багато років.

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко добре знає, наскільки важливим для прилучан є обладнання зупинок розкладом руху автобусів. Як голова постійної депутатської комісії, що опікується питаннями транспорту, неодноразово отримував звернення людей з подібними проханнями. Тому, коли випала нагода вирішити питання, одразу ж скористався нею, профінансував проект, спрямований на покращення якості надання послуг у сфері громадського транспорту.

- Я переконаний, що потрібно підтримувати ідеї, спрямовані на покращення соціальної сфери Прилук, особливо ж, якщо вони належать таким молодим прилучанам, як Владислав Мартиненко. - говорить Артем Миколайович. - Адже дуже важливо зацікавити молодь суспільним життям, залучити її до позитивних перетворень в Прилуках. Думаю, що за підтримки міської ради ми удосконалимо наш проект, виправимо погрішності та разом зробимо потрібну й корисну справу для прилучан.

З цими словами важко не погодитися. Бо пройде час, стихне штучний ажіотаж, а добра справа, зроблена для городян небайдужими жителями міста, залишиться на роки.

Людмила Смик

Прочитано 512 раз
Інші матеріали в цій категорії: « Незабутня подорож Побратими навіки »

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація