Незабутня подорож

19 вересня 2017 року більше тридцяти учнів Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів здійснили цікаву незабутню подорож до країни щасливих тварин – Демидівського приватного зоопарку «12 Місяців» та дитячого містечка професій «KidsWill».

 

Всі ми були приємно вражені, наскільки доглянуті та охоплені любов ю людини тварини знаходяться в цьому парку. Сама територія вміщує як внутрішні так і зовнішні приміщення для братів наших менших. Це і клітки, і вольєри, і загони… Мешканці зоопарку почуваються  справжніми господарями: ведмідь вільно плаває в прозорому басейні, чорні лебеді та фламінго весело кружляють у своєму танку, поважні  леви, тигри, носоріг гордо пересуваються власними територіями, хитрі лисички та лікарі природи -вовки, з цікавістю роздивляються гостей.

Окремий павільйон належить мавпам. Яких  їх тільки  немає! І маленькі, і великі, і вусаті, і білоносі, різних кольорів, і з різними характерами… Тут і мама, яка дбайливо розчісує свого малюка, тут і брати-пустуни, які крадуть один у одного ласощі, тут і мрійники, які тільки водять очима за нашою групою…

Вражень  у нас море,  емоції зашкалюють…

 Але попереду ще одна цікава зупинка – дитяче місто професій «Кідзвілль». І хто б міг подумати, що для того, щоб покататися на машинках, літаку, ми повинні самі заробити гроші!

Місто професій – це величезна країна з безліччю станцій: будівельний майданчик, ферма, пожежна стація, поліція, нова пошта, банк, фотостудія, супермаркети тощо. І скрізь потрібні наші знання та руки. Попрацювали – заробили! Нехай не справжні гроші, але в цій країні вони витрачаються на власний розсуд і дають можливість відчути себе дорослими та самостійними. Що ми й зробили: відчули себе гонщиками на автодромі, зробили собі власноруч цукерки на фабриці «ROSHEN», скуштували смачну піцу…Щасливі та вражені діти  поверталися до рідної школи. У кожного безліч світлин на пам’ять, гарний настрій і надія, що ця поїздка не остання.                                                                                                                                                                    

Ця незабутня подорож стала можливою завдяки допомозі небайдужих людей. Дитячий колектив та адміністрація Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів щиро дякує депутату Прилуцької міської ради Рожку Артему Миколайовичу та колективу  ДП «Пластмас» ТОВ ТД «ПЛАСТМАС-ПРИЛУКИ» за надану благодійну допомогу для оплати транспортних послуг по перевезенню учнів школи до зоопарку «12 Місяців» та в дитячий парк професій «Кідзвілль».

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, успіхів! Нехай Вам всім  Бог посилає своє благословення на добрі діла.

Адміністрація Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів

Прочитано 453 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація