Крокуємо до перемоги

Підходить до завершення зимовий легкоатлетичний сезон.

Минулі вихідні в манежі Сумського державного університету, на бігових доріжках та в секторах для стрибків відбувалась запекла боротьба серед кращих атлетів країни, які розігрували нагороди головного старту зимового сезону. Національний чемпіонат України з легкої атлетики, підвів підсумки клопіткої роботи тренерів, показав здобутки та недоліки цього надзвичайно красивого, цікавого, всім доступного виду спорту.
Досить захоплюючими, за участю провідних атлетів країни, пройшли змагання з бігу на 60 м, 400 м (чоловіки), 400 м (жінки). Майже в усіх видах стрибків, порадували багатоборці, але звичайно, не все так добре в нашій атлетиці. На мій погляд, дуже слабкі результати з бігу на 1500 м та бігу з перешкодами у жінок, де навіть переможці не можуть похизуватись високими результатами.
Як же показали себе в цьому зимовому сезоні спортсмени з Приудайщини? Я, як тренер, задоволений здобутками своїх вихованців. Чотири атлети на трьох чемпіонатах (Командний чемпіонат України, Юніорський та Національний) вибороли 7 нагород: 3 золоті, 1 срібну, та 3 бронзові медалі. Всі встановили особисті досягнення, а також завоювали одну путівку на Чемпіонат Світу, що відбудеться на початку березня в м. Бірмінгем (Англія). 
Звичайно, не все, що було заплановано, вдалось виконати. Комусь трішки не поталанило, а хтось ще не вийшов на пік своєї форми. Маємо в запасі ще один шанс, щоб вийти на заплановані рубежі. Останній старт сезону, Кубок України для кращих легкоатлетів за рейтингом зимового сезону 2018, хоть і носить характер втішного старту, все ж таки думаю дасть відповіді на деякі питання.
Уже в котре я та мої вихованці щиро вдячні нашим партнерам, спонсорам, всім тим хто нас підтримує, розуміє та допомагає здобувати нам високі нагороди та прославлять наш рідний край, нашу Прилуччину.
Ми дякуємо меценату А. М. Рожку за державницький підхід та мудру політику в справі підтримки талановитої молоді нашого краю, Ю. В. Солорєву, за добре серце та за безкорисність в допомозі, яку він нам надає.
Хай вам завжди щастить, як в професійному житті, так і в особистому.

Михайло Марченко

Прочитано 135 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація