Меценати. Артем Рожко

Рожко Артем Миколайович народився 5 листопада 1979 року. Навчався в Прилуцькій середній школі №12, після закінчення якої вступив до Націоналної академії управління за спеціалністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію магістра з фінансового менеджменту.

Більше десяти років Артем Рожко працює на керівних посадах у Прилуках, сьогодні обіймає посаду Голови правління ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат». З 2006 року займається депутатською діяльністю, є депутатом Прилуцької міської ради трьох скликань. Для допомоги прилучанам заснував Благодійну організацію «Благодійний Фонд Рожка Артема».

Сучасне суспільство зацікавлене в тому, щоб молоде покоління росло фізично розвиненим, здоровим та життєрадісним. Мета влади заключається в тому, щоб вірно організувати замовлення суспільства на престиж і здоров'я нації. Сьогодні спорт не повинен стояти за лаштунками політики, увійшовши в політичну повістку дня, керівництво міста повинно визначити пріоритетні завдання, які є важливими для спорту - це підвищення іміджу міста в Україні та укріплення здоров'я прилучан через заняття фізичною культурою та спортом. На превеликий жаль за роки незалежності жоден з керівників міста так і не усвідомив, що фізична культура це соціальне явище, яке не обмежене рішенням фізичного розвитку а виконує соціальні функції суспільства в області моралі, виховання, етики. Фізична культура це частина загальної культури людини. Робота по підтримці та розвитку фізичної культури та спорту в місті ведеться стихійно, а фінансування цієї галузі відбувається по залишковому принципу.

От і ходять по місту з протягнутою рукою тренери ДЮСШ, керівники гуртків ЦТДЮ, спортивних секцій та клубів в пошуках спонсорів, з проханням придбати для вихованців інвентар чи виділити кошти для поїздки на змагання. Все це вони роблять заради дітей, які мають велике бажання показати себе, проявити свої здібності тим самим прославити своє місто і свій рідний край. І як кажуть в народі світ не без добрих людей, завжди знайдуться люди які допоможуть фінансово, як правило це одноразова "подачка".
Коли ж юний чи вже дорослий талант добивається значного успіху на всеукраїнських чи міжнародних аренах, то прикро дивитись, як навколо цієї людини, як гриби після дощу, появляються чиновники, депутати, активісти, громадські діячі, і кожен хоче відзначити свою значимість та свій внесок в підготовці цього таланту будь то в спорті, мистецтві чи науці.

О так і я, "мотався" по владних коридорах та за 15 років не отримував жодної копійки в підтримку талановитої молоді вимушений був піти за допомогою спонсорів та меценатів. Дякую Богу, що зустрічав на своєму шляху людей, які надавали, нехай одноразову, проте суттєву підтримку, яка допомагала підсилити підготовку до чемпіонатів Світу, Європи та України.

Півтора роки тому в пошуках допомоги я зустрівся з депутатом міської ради Рожком Артемом Миколайовичем. Підчас першої зустрічі ми довго говорили про спорт, про фізичну культуру, спортивні споруди та розвиток спорту в нашому місті Артема Миколайовича цікавило все, тоді я зрозумів, що є в наших Прилуках люди, які мають державницький підхід до такої важливої справи як фізична культура та спорт.

Звичайно розмова в основному йшла про моїх вихованців, членів штатної збірної команди України з легкої атлетики. Говорили як і чим можна допомогти їм в підготовці до відбіркових стартів на Олімпійські Ігри 2020 року. Ми намітили конкретні шляхи в фінансовій та матеріальній допомозі спортсменам в підготовці до Олімпійського сезону, визначили першочергові потреби спортсменів та того ж дня приступили до виконання намічених планів.

Я отримав тверду віру в тому, що маю міцну опору, яка дозволяє нам впевнено стояти на ногах і з оптимізмом дивитись в майбутнє. Минуло півтора року і я можу твердо сказати: "Артем Миколайович надійний партнер - людина слова і діла".

Кожнодневна активна позиція безкорисне стремління допомогти нужденним, щире бажання зробити наше місто кращим, на мій погляд ,це найяскравіші риси депутата міської ради А. Рожка. В цій людині є все :цілеспрямованість, енергія, сила ,розум, і нестерпне бажання зробити життя прилучан кращим. Дай Бог Вам Артеме Миколайовичу успіхів у вашій благодійній і благородній справі.

Михайло Марченко

Прочитано 135 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація