Звіт про депутатську діяльність

ЗВІТ

депутата Прилуцької міської ради

РОЖКА АРТЕМА МИКОЛАЙОВИЧА

про депутатську діяльність

за період з 11 листопада 2017 року по 11 листопада 2018 року

 

Округ №12

(вул. Вокзальна: 47–53, 55–61; вул. Миколи Яковченка, вул. Дружби Народів, вул. Едуарда Усова, вул. Миколи Міхновського, вул. Зелена, вул. Зелена 744 км, вул. Оранжерейна: 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15, 17–73; вул. Короленка, вул. Короленка 743км, вул. Малківська, вул. Паризької Комуни: 13, 15, 17–60; вул. Садова: 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124, 126, 139–151; вул. Франка: 2–33, 37, 39, 53, 57; вул. Гетьмана Сагайдачного: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул. 1 Південна, вул. 1 Травня: 68–72 к.А, 74–78; вул. 2 Південна, вул. Пилипа Орлика: 1 к.А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–58; пл. Привокзальна, пров. Миколи Міхновського, пров. Залізничний, пров. Франка, пров. 1 Зелений, пров. 1 Оранжерейний)

Дорогі прилучани!

У зв’язку із завершенням третього року моєї діяльності депутата Прилуцької міської ради сьомого скликання вважаю своїм обов’язком відзвітувати перед вами про зроблене за цей період часу.

 

СЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За звітний період часу взяв участь в 16-ти пленарних засіданнях сесій Прилуцької міської ради. У своїх виступах з сесійної трибуни порушував питання: необхідності відновлення вуличного освітлення на вулицях Берегова, Перемоги; облаштування зупинки «На вимогу» на вул. Перемоги; ремонту асфальтового покриття на території автовокзалу; приведення до належного стану приміщення колишньої котельні в підвалі будинку по вул. 18 Вересня, недоцільності функціонування в Прилуках Муніципальної поліції; асфальтування прибудинкових територій; ремонту та благоустрою автобусної зупинки по вул. Гімназичній; незадовільної якості ремонту доріг та інші питання.

Мною, як депутатом Прилуцької міської ради, протягом звітного періоду розроблено та подано на сесію міськради чотири проекти рішень: «Про звернення до Президента України Порошенка П. О., Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики щодо облаштування комерційних вузлів приладами обліку природного газу»; « Про Відкритий бюджет м. Прилуки»; «Про розроблення проекту реконструкції міського стадіону м. Прилуки»; «Про звернення до Кабінету Міністрів України, депутата Верховної Ради України Дмитренка О.М., першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Свириденко Ю. А., голови Чернігівської обласної ради Вдовенка І. С. щодо ситуації, що склалася в м. Прилуки з проведення технічного огляду транспортних засобів», а також два депутатські запити.

22 лютого 2018 року на 40-й сесії Прилуцької міської ради більшістю голосів були підтримані ініційовані мною депутатський запит щодо необхідності розроблення Програми поліпшення житлових умов учасників бойових дій у зоні проведення АТО та сімей загиблих, а також Звернення депутатів Прилуцької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та НКРЕ щодо облаштування комерційних вузлів приладами обліку природного газу.

26 жовтня 2018 року на 48-й сесії Прилуцької міської ради більшістю голосів був підтриманий мій депутатський запит «Про створення комісії з питань добровільного приєднання територіальних громад», а також проект рішення «Про розроблення проекту реконструкції міського стадіону м. Прилуки», розроблений мною спільно з депутатом Прилуцької міської ради Євгеном Яценком.

Як голова постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики, проводив засідання комісії для вирішення важливих питань в цих галузях, що стосувалися, зокрема: пільгового перевезення школярів на міських автобусних маршрутах; звернення підприємців малого та середнього бізнесу м. Прилуки щодо можливості облаштування комерційних вузлів приладами обліку природного газу за рахунок підприємства-надавача послуги; звернення Київської міської організації Української Галицької партії щодо заходів із забезпечення мовної політики в м. Прилуки; підняття біля міської ради червоно-чорного прапора на великі державні та національні свята.

Також на засіданнях комісії пройшли обговорення міської Програми «Поліпшення житлових умов учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО за рахунок коштів міського бюджету на 2019-2020 роки»; змін в Положенні «Про організацію та проведення ярмарків у м. Прилуки» та розгляд «Положення про переведення житлових приміщень (будинків, квартир) у нежитлові під розміщення об’єктів невиробничої сфери та нежитлових приміщень (будинків) у житлові на території м. Прилуки».

Протоколи засідань постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики оприлюднені на порталі Прилуцької міської ради.

За результатами рішень комісії були внесені пропозиції на сесії Прилуцької міської ради.

 

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

В період з 11 листопада 2017 року по 11 листопада 2018 року мною подано 38 депутатських звернень.

Проведено 16 зустрічей з виборцями. Відбулися зустрічі з прилучанами по мікрорайонах м. Прилуки. Зокрема, 24 травня 2018 року була проведена зустріч з жителями будинку по пров. 8 Березня та обговорене питання переходу будинку на індивідуальне опалення; 6 вересня 2018 року на запрошення жителів будинку по вул. Саксаганського, 13 взяв участь в установчих зборах зі створення ОСББ в даному будинку, надав роз’яснення з питань щодо ОСББ, які виникли в ході зустрічі.

На звернення жителів м. Прилуки до моєї громадської приймальні, її працівниками та із залученням відповідних спеціалістів надано 218 консультацій з питань: індивідуального опалення; нарахування субсидії, поновлення документів на земельний пай; пільгових перевезень в громадському транспорті міста; тарифів на житлово-комунальні послуги; повернення невикористаної субсидії; пенсійного забезпечення та з інших питань.

Згідно до міської Програми «Сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Прилуцької міської ради на 2017-2020 рр.», в березні 2018 року я спрямував свої депутатські кошти в сумі 50 тис. грн. на виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту «Поліпшення технічного стану та благоустрою р. Удай в м. Прилуки Чернігівської обл. (стадія проект, двостадійне проектування)».

У публікаціях на сторінках газети територіальної громади «Град Прилуки» порушував питання: необхідності створення Стратегії розвитку Прилук задля майбутнього міста (№13 від 28 березня 2018 року, стаття «Місто розвивається, коли бачить своє майбутнє»); важливості розчищення річки Удай, до якого закликав долучитися депутатів та громадськість (№15 від 11 квітня 2018 року, стаття «Перший крок до відродження Удаю»); пайової участі в розвиток інфраструктури населеного пункту (№17 від 25 квітня 2018 року, стаття «Безконтрольність породжує корупцію»); запровадження орендних і концесійних відносин між державою і власниками газорозподільчих систем (№29 від 18 липня 2018 року, стаття «Газові» гроші допомогли б Прилукам»).

 

ЗА МОГО СПРИЯННЯ

як депутата Прилуцької міської ради

ЗРОБЛЕНО:

 • Починаючи з 9 грудня 2017 року автобус №8 здійснює зупинку «На вимогу» біля 6 та 7 в’їздів Гетьмана Сагайдачного. З проханням допомогти зробити зупинку в даній місцевості жителі мікрорайону Рокитний звернулися до мене на Єдиному дні депутата.
 • В грудні 2017 року відновлене вуличне освітлення на вул. Перемоги. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • 24 січня 2018 року на звернення жителів в’їзду Богунського вивезене сміття та приведений до належного санітарного стану контейнерний майданчик. Роботи виконало КП «Послуга».
 • 14 лютого 2018 року долучився до акції з нагоди Міжнародного дня дарування книг: придбав та передав Прилуцькій дитячій бібліотеці 39 примірників літератури для дітей.
 • В лютому 2018 року здійснено прибирання дерева по пров. Зінкевича, яке впало через несприятливі погодні умови. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • 14 березня 2018 року відремонтовано мережу та відновлене водопостачання трьох будинків по вул. Оранжерейній. Роботи виконало КП «Прилуккитепловодопостачанння».
 • В квітні 2018 року ініціював проведення в Прилуках конкурсу дитячого малюнка «Прилуки очима дітей», підсумки якого були підбиті 1 червня 2018 року. В конкурсі взяли участь 195 юних прилучан. Переможці та призери конкурсу, а також всі його учасники отримали подарунки на урочистому нагородженні 5 червня 2018 року.
 • 28 квітня 2018 року профінансував виготовлення футболок для збірної команди зі скандинавської ходи «Прилуки-Варва» для участі в Чемпіонаті України. За результатами змагань учасниця команди Галина Леоненко стала абсолютною чемпіонкою України; Тетяна Ждан посіла друге місце в абсолюті.
 • 3 травня 2018 року надана благодійна допомога у вигляді продуктів харчування команді Прилуцької школи №6 для участі в І етапі військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».
 • 11 травня 2018 року команда «Рій «Литаври» Прилуцької ЗОШ №2 була забезпечена продуктами харчування для участі в ІІ обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».
 • 14 травня, 15 червня та 12 жовтня 2018 року на прохання медичного персоналу Українського Державного медико-соціального Центру ветеранів війни в с. Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області надав закладу необхідну благодійну допомогу: медичне обладнання, спортивний інвентар, комплекти постільної білизни, а також побутові речі – електричні чайники та обігрівачі.
 • 15 травня 2018 року підтримав проект «За життя без сміття» в Прилуцькій спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій: профінансував придбання пластикових і картонних контейнерів для роздільного збору сміття та проведення тренінгів з екологічної освіти школярів.
 • 21 травня 2018 року підтримав проект «Від здоров’я дитини до здоров’я країни» в Прилуцькому навчально-виховному комплексі №15, профінансувавши придбання та встановлення в приміщенні наймолодшої групи столиків з ємкостями для води і піску.
 • В травні-серпні 2018 року на звернення жителів будинку по вул. Костянтинівській, 109 встановлені лавочки біля чотирьох під’їздів та на прибудинковій території; обпиляні й вивезені гілки дерев та скошена трава на прибудинковій території. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд». Також обпиляні гілки дерева перед будинком на вул. Костянтинівській. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • В травні 2018 року на звернення жителів 2-го в’їзду Богунського здійснене вуличне освітлення даного в’їзду. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • 13 червня 2018 року на звернення жительки будинку по вул. Костянтинівській здійснене кронування дерева, яке становило загрозу балкону громадянки.
 • На звернення жителів мікрорайону Рокитний в липні 2018 року обрізані ялинки біля огорожі ПрАТ «Завод «Будмаш». Роботи виконані силами підприємства.
 • На звернення мешканців будинку по вул. Київській, 174, в серпні 2018 року здійснені роботи з усунення тріщини на фасаді даного будинку. Роботи виконало КП «Прилукижитлобуд».
 • 30 серпня 2018 року на звернення жительки вул. Героїв Крут здійснено заміну лампочки на ліхтарі зовнішнього освітлення вулиці. Роботу виконало КП «Міськсвітло».
 • 6 листопада 2018 року КП «Послуга» виконало ремонт лавочок на автобусній зупинці по вул. Гімназичній біля гімназії №1. Питання було порушене мною під час 47 сесії Прилуцької міської ради 31 серпня 2018 року.
 • Протягом звітного періоду здійснено висипку ділянок доріг: вул. Валентика, Франка, перехрестя вул. Героїв Крут-18 Вересня; пров. Валентика, в’їзду та 4-го в’їзду Гетьмана Сагайдачного, 4-го пров. Молодіжного.
 • Завезений пісок на дитячі майданчики військового містечка №12; мікрорайону 273-го кварталу та Заудаївського мікрорайону (ОСББ «Геолог»).
 • Ведеться постійна волонтерська діяльність, спрямована на допомогу українським бійцям, які перебувають в зоні АТО та підтримки їхніх родин у Прилуках.
 • Постійно підтримую розвиток спорту в Прилуках, проведення спортивних змагань, поїздки на турніри прилуцьких спортсменів.
 • Надається постійна підтримка розвитку КВН-руху в місті.
 • Приділяю постійну увагу вирішенню проблем територіальних організацій УТОС та УТОГ, організації молодих інвалідів «Фенікс» Спілки ветеранів Афганістану, ГО «Учасники АТО «ЩИТ», Прилуцької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.

 

ЗАПРОШУЮ ДО СПІЛКУВАННЯ

 • У Прилуках активно працює Громадська приймальня депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, яка вже допомогла багатьом прилучанам вирішити проблемні питання в різних сферах життєдіяльності Прилук. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4. Телефони: 095-641-25-90; 068-681-27-57; 3-45-91.
 • З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
 • На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду та моя депутатська діяльність.

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 464 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація