Шахи стали набагато більшим ніж хобі

16-річний Дмитро Гайдук – прилучанин, кандидат в майстри спорту з шахів.

Вперше хлопець сів за шахівницю в першому класі. Нині пригадує: не хотів спати на групі продовженого дня, і натомість ходив до шкільного шахового гуртка. Тоді Дмитро навчався в п’ятій гімназії. Зараз він – учень школи №12. Але так само продовжує грати в шахи. За дев’ять років для Дмитра ця гра стала набагато більшим, ніж просто хобі.

Діма досі пам’ятає свою першу медаль, здобув її ще в навчаючись в першому класі. А потім були нові турніри, нові нагороди.

Не так давно Дмитро Гайдук вперше спробував себе у всеукраїнських шахових змаганнях в Краматорську. Розповідає, що набув там безцінного досвіду. Грав із сильними суперниками, майстрами спорту. І багато чому в них повчився. Тепер мріє про професійну кар’єру шахіста.

Допоміг талановитому шахісту поїхати на турнір депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко.

- Я – за те, щоб в умовах децентралізації місто віднайшло можливість гідно фінансувати галузь фізкультури і спорту, - зазначає Артем Миколайович. - Щоб Дмитро відчував підтримку не тільки своєї мами Валентини Михайлівни, а й міської влади. Щоб такі здібні діти змогли виступати на найпрестижніших чемпіонатах та славити рідні міста в Україні та світі.

Зараз Дмитро Гайдук відвідує секцію з шахів у Прилуцькій дитячо-юнацькій школі та під керівництвом тренера Людмили Капурової готується до нових турнірів і перемог.

НА ФОТО: Артем Рожко з Дмитром Гайдуком і його мамою Валентиною Михайлівною

Прочитано 373 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація