«Грошовий потік» в Прилуках

Розрахуватися за кредит та відкрити власну справу; забезпечити фінансову стабільність багатодітної родини на зарплату продавця-консультанта – ці зовсім не дитячі завдання намагалися вирішити старшокласники Прилуцької гімназії №1 ім. Г. Вороного в ході тренінгу 23 лютого 2019 року.

Тренінг являв собою цікаву гру "Cashflow" ("Грошовий потік"). Її розробник Роберт Кийосаки – американський підприємець, інвестор, автор ряду книг з інвестування. Нині його грою "Cashflow" захоплюється весь світ, і от тепер і прилуцькі школярі спробували в ній свої можливості.

Напередодні консультанти-експерти міжнародних проектів, прилучанка Надія Єременко та сумчанин Богдан Мосунов на подібному тренінгу навчали тренерів, котрі працювали з гімназистами.

Ініціював гру в Прилуках та взяв на себе всі фінансові витрати депутат міської ради Артем Рожко. Артем Миколайович зізнається, що давно хотів організувати в Прилуках заняття з фінансової грамотності для старшокласників, аби випускники йшли в доросле життя, орієнтуючись у викликах сьогодення.

-       Важливо довести молодим людям: не обов’язково чекати, що держава надасть їм роботу і зарплату. Часто варто самим зробити крок назустріч успішному майбутньому: навчитися заробляти, спробувати відкрити власний бізнес та створити робочі місця, - говорить Артем Рожко.

Протягом дня, з ранку і до самого вечора, тренери навчали хлопців і дівчат правильно розпоряджатися фінансами, рахувати свої кошти, використовувати свої здібності для відкриття власної справи. Гра захопила дітей, вони старанно намагалися прийняти правильне рішення, щиро вболівали за друзів та раділи перемозі!

Дев’ятикласниця Дарина Правдивець ділиться:

-       Було цікаво, пізнавально. Ми навчилися під час гри того, що знадобиться в реальному житті.

Її подружка Анастасія Ковтун додає:

-       В нас чудові тренери. Ми навчилися керувати бізнесом, продумувати і прораховувати всі фінансові ходи. Іще дуже смачно нас годували в перервах. Дякую Артему Рожку за гарну організацію заходу.

Студент агроколеджу Матвій Клязника розповідає:

-       Гра розвиває креативне мислення, фінансові здібності. Мені було цікаво навчатися через гру. А ще цікавіше – відчути себе в ролі тренера.

Як і в кожній грі, визначилися переможці. Володарі трьох перших місць – Тетяна Кутовенко, Тетяна Череп і Кирило Вихор – отримали цінні подарунки від Благодійного фонду Артема Рожка.

Для всіх учасників тренінгу день минув швидко і став незабутнім. Чи продовжиться проект в інших навчальних закладах міста - вирішувати вам, шановні прилучани. Якщо буде ваша підтримка, то можливо навіть провести чемпіонат Прилук з фінансової гри "Cashflow", і запросити до участі в ньому людей різного віку. Адже фінансова грамотність не завадить нікому. А отже, шановні прилучани, організатори тренінгу просять вас розповісти про своє ставлення до проекту, поділитися враженнями та пропозиціями. В громадській приймальні депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка чекають ваших дзвінків. Телефонуйте за номерами 095-641-25-90; 068-681-27-57.

НА ФОТО: подарунки від Артема Рожка отримують переможниці гри Тетяна Череп і Тетяна Кутовенко

Прочитано 601 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація