До перемоги - з фондом Артема Рожка!

Черкаси - це чудове місто, де живуть добродушні люди та де є сучасні умови для тренувань, що звичайно позитивно відображається на навчально-тренувальному процесі.

Четвертий рік поспіль завершальний етап підготовки до літнього змагального сезону проводим в цьому чудовому місті і жодного разу не пошкодували про це.

Перші контрольні старти, в минулі вихідні, які зробили в Греції, дали підтвердження тому, що вибір дійсно зроблено вірно.

Кілька днів перепочинку і знову наполегливі тренування, важка праця на стадіоні, в парку та тренажерному залі, а все для того щоб підвищити власні результати, не підвести очікування та сподівання тих людей, котрі вірять в нас, допомагають і підтримують матеріально, фінансово та морально.

Завжди відчуваємо постійну підтримку дирекції Донецької ОШВСМ., та нашого партнера, саме партнера, а не спосора - Артема Миколайовича Рожка. Артем Миколайович в курсі всіх наших успіхів і проблем, надихає на творчу працю, вірить і пишається. Саме за таких обставин хочеться справді жити, творити і ще більше працювати.

Дякуємо усім хто зараз з нами на доріжках, в секторах, тренуваннях та на змаганнях. Дякуємо вам за розуміння , підтримку і низько вклоняємось перед вашою мудрістю та професіоналізмом!

Михайло Марченко, заслужений тренер України

Прочитано 169 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація