Футбольні зірочки

Нинішня весна стала успішною для дівочої футбольної команди Прилуцької ДЮСШ. Дві вихованки тренера Наталі Боярової виступили на Чемпіонаті України в складі збірної команди Чернігівської області.

Участь в таких змаганнях – вже успіх для юних прилучанок. В травні ж виступ чернігівської футбольної команди на Чемпіонаті України з жіночого футболу (дівоча ліга) став насправді тріумфальним. Команда виборола звання чемпіона! В її складі чемпіонкою України стала й 13-річна прилучанка Дарія Виноградова.

Вже два роки Дарія займається футболом в Прилуцькій ДЮСШ.

- Даринка має велике футбольне майбутнє, - переконана тренер дівчинки Наталія Боярова. – В неї справжній спортивний характер, наполегливий, цілеспрямований. В тренуваннях бувають моменти, коли важко. Дарія не здається перед труднощами, може здолати будь-які перепони, коли йде до мети.

Ще одна прилучанка, 16-річна Настя Вакуленко, в цьогорічному квітні теж взяла участь у всеукраїнських футбольних змаганнях, у складі обласної збірної команди. Дівчинка займається футболом лише рік, а вже виступає за область.

Обидві прилуцькі футболістки ще тільки починають свій шлях у спорті. Під керівництвом свого тренера вони вже досягли своїх перших висот. Та без сумніву, головні досягнення – ще попереду.

Прочитано 266 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація