Вдячні Артему Рожку

Навесні, допомагаючи жителям будинку №13 по вул. Саксаганського провести суботник, депутат міської ради Артем Рожко звернув увагу на зношені лавки під під’їздом №5. Їхній вигляд був непривабливий, дошки зношені, обламані.

На такі лавки страшно було й сідати. Артем Миколайович відразу це помітив, адже весь інвентар для проведення суботника роздавався саме біля цього під’їзду.

Жителі вказаної багатоповерхівки всього півроку тому створили ОСББ. Коштів на ремонт будинку та прибудинкової території на рахунку ОССБ зібралося не так вже й багато, а от проблем нараховується достатньо. Тому Артем Миколайович вирішив підтримати співмешканців. Буквально за кілька днів дошки для ремонту лавок були доставлені. Та й фарба, яку привіз із собою депутат для суботника, залишилась. От і вийшли чудові лавки, розфарбовані в патріотичні кольори.

А в сусідньому під’їзді й узагалі лавок немає: ні основи, ні дощок. Усім відомо, хто допомагає – до того й ідуть. Саме тому жильці будинку звернулися до депутата за допомогою у вирішенні й цієї проблеми. Пообіцяв, що допоможе. Співмешканці надіються, що так і буде. Адже в Артема Рожка слово не розходиться з ділом. Якщо сказав і пообіцяв, обов’язково зробить. Нам би таких депутатів не тільки в місцеві органи влади, а й у парламент країни. Щоб дотримувалися сказаних слів, щоб звертали увагу на найнеобхідніше, щоб поважали своїх виборців і любили своє місто та країну.

Жителі будинку №13 по вул. Саксаганського

Прочитано 56 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація