Артем Рожко: Разом ми зможемо втілити мрію в життя!

У свої 39 років Голова правління ПРАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» Артем Рожко вже заявив про себе як успішний підприємець, дієвий депутат Прилуцької міської ради, фахівець із сучасними поглядами на розвиток міста та діловим – як зараз кажуть, європейським – підходом до справи.

 

Артем Рожко є представником вже четвертого покоління свого роду, котрі проживають у Прилуках. Народився в Чернівцях, де його батьки – на той час молоді спеціалісти Микола Васильович та Людмила Олексіївна – працювали за направленням після закінчення інституту. Незабаром сім’я Рожків з дворічним сином переїхала до Прилук. Тож про Прилуки – всі дитячі спогади Артема: тут, в «будмашівському» дитсадку, з’явилися перші друзі, під тінистими алеями міських тротуарів ходив на заняття до школи №12; в Прилуках отримав перші уроки із загальноосвітніх предметів, з моральності та людяності.

Шанобливе ставлення до людей похилого віку, до жінок, дітей, до власної сім’ї та людей, які живуть поруч – головні цінності в родині Рожків, саме на них виховувався Артем. З дитинства вчився приходити на допомогу слабшому, не залишатися осторонь чужого лиха. І певно, тому, з 2006 року займаючись депутатською діяльністю, докладає всіх зусиль, аби вирішити проблеми прилучан, допомогти кожному, хто до нього звертається.

За його депутатського сприяння вирішено немало проблем в різних мікрорайонах Прилук. Стратегічними напрямками депутатської діяльності Артема Рожка є побудова в Прилуках сучасного стадіону, розчищення річки Удай, будівництво об’їзної дороги. Завдяки депутатським коштам Артема Миколайовича, торік розпочалося розроблення проекту з розчищення Удаю, який наразі вже знаходиться на затвердженні в Міністерстві екології. Зрушили з мертвої точки і дві інші справи: наразі готуються техніко-економічні обґрунтування для проектно-кошторисної документації для будівництва об’їзної дороги, а також Федерацією легкої атлетики України розроблений проект реконструкції міського стадіону Прилук. Ініціатором залучення ФЛАУ до відбудови прилуцького стадіону є Артем Рожко.

З перших днів війни на Сході України Артем Рожко активно допомагає бійцям АТО, надаючи волонтерам продукти харчування для військових та забезпечуючи їхні автомобілі бензином для поїздок на Схід України. За свою волонтерську діяльність нагороджений трьома медалями. Одну з них – «За жертовність та любов до України» - отримав з рук Патріарха Київського та Всієї України Філарета.

Ще один напрямок благодійної діяльності Артема Миколайовича – підтримка спортсменів-земляків. Здорова нація починається із здорової людини, переконаний він. Тому однаково охоче допомагає і прилуцьким легкоатлетам – членам Національної збірної, і місцевій футбольній команді «Олімпік», і юним учасникам змагань з пляжного волейболу. І це – далеко не повний перелік добрих справ прилуцького депутата.

Багато років виробничої діяльності Артема Миколайовича пов’язано з Прилуцьким м’ясокомбінатіом, який фактично заново відроджували. З останнього курсу Національної академії управління, де навчався за фахом «Фінанси і кредит, бухоблік і аудит», в 2002 році перевівся на заочне відділення та прийшов на виробництво допомагати батькові Миколі Васильовичу – на той час Голові правління Прилуцького м’ясокомбінату. Як кажуть в народі, починали на порожньому місці. Та крок за кроком, рік за роком працюючи не покладаючи рук, вдалося не тільки наростити потужності підприємства, а й вивести ПрАТ «Прилуцький м’ясокомбінат» у лідери харчової галузі Прилук. Практично з нуля Артем Миколайович відновив ковбасне виробництво.

Втім, на досягнутому Голова правління Прилуцького м’ясокомбінату Артем Рожко зупинятися не збирається. Тепер виробнича діяльність м’ясокомбінату не обмежується лише Прилуками. В селі Обичів створено підприємство «Гарантбуд», що займається вирощенням свиней. Нині це найбільший свинокомплекс не тільки в Прилуцькому районі, а й на Чернігівщині. Завдячуючи цьому підприємству, у села з’явилася перспектива, нові робочі місця. За спільної ініціативи Артема Рожка та його брата Дмитра в Обичеві було відремонтовано приміщення, де відкрили дитсадок, облаштували дитячий майданчик. Рожки постійно опікуються місцевою школою, фінансують численні заходи, що організовуються для дітей – від придбання подарунків на свята – до туристичних поїздок. Тож у тому, що тепер молоді сім’ї не виїжджають з Обичева – в першу чергу заслуга Артема та Дмирта Рожків. В людей з’явилася робота, а значить, перспектива і впевненість у завтрашньому дні.

Постійне навчання – запорука успіху. Тому при всій своїй завантаженості Артем Миколайович знаходить час і можливості для нових знань. В 2017 році разом з командою закінчив Школу мерів та пройшов тижневе стажування в муніципалітетах Польщі. В лютому 2019-го став студентом Міжнародного Інституту Менеджменту, де навчається і сьогодні.

Всі ці досягнення стали можливими перш за все, завдяки підтримці найближчих людей: батьків, брата та власної сім’ї, а це – дружина Аліна Вікторівна, син Владислав, доньки Ліза і Єва.

Согодні Артем Миколайович срямовує всі свої знання, досвід і вміння на розвиток Прилук та покращення життя людей. Він впевнений: за підтримки громади можна повернути нормальне життя до наших міст і сіл, зробити так, щоб тут хотілося жити. «Разом ми зможемо втілити цю мрію в життя», - переконаний Артем Миколайович.

Вікторія Ковальчук

Прочитано 54 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація