Влада лякає людей холодом в квартирах

Комунальне підприємство «Прилукитепловодопостачання» заявляє про те, що через борги населення наступний опалювальний сезон опинився під загрозою. Я передбачав таку ситуацію ще на початку карантину.

Тому на позачерговій сесії в березні запропонував відтермінувати на час карантину сплату комунальних послуг для жителів Прилук. Тоді міський голова скептично поставилася до моєї пропозиції. Але час показав, що я був правий.

В карантин багато городян опинилися в складній фінансовій ситуації, і не спроможні вчасно сплачувати за комуналку. А отже, попіклуватися про те, щоб утримати комунальні підприємства на плаву, повинна міська рада. Кошти для цього в міському бюджеті знайти можна, потрібно лише переглянути статті витрат на найближчий час та визначитися з тим, що для нас сьогодні важливіше.

Загалом же, проблема опалення в Прилуках стоїть дуже гостро. В моїй громадській приймальні зареєстровані сотні звернень від городян, котрі хочуть встановити в своїх квартирах автономне опалення. В попередні роки я та ще кілька депутатів пропонували реальні шляхи, щоб дозволити людям перейти на індивідуальне опалення. Це було б вигідно як отримувачам послуги, так і її надавачам, і проблема заборгованості зараз би не стояла. Але міський голова щоразу блокувала такі наші проекти рішень. Натомість владою в 2016 році була розроблена міська програма щодо відключення від мереж ЦО і ГВП будинками. Але й ця програма не виконується, бо в 2020 році вона вже мала б бути завершена, але по факту зроблена лише невелика частина із запланованого. І навіть отримавши дозвіл на відключення, сьогодні жителі будинків зіштовхуються з купою перепон. Тому владі потрібно шукати шляхи виходу із ситуації, а не вчергове лякати людей ймовірною відсутністю послуги, на яку й так в прилучан чи не найбільше нарікань.

Артем Рожко

Прочитано 40 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація