Незрозумілі будівництва в центрі Прилук

Зрозуміло, що грошей через карантин у місті та в прилучан стало менше. І саме тому ще в березні я пропонував переглянути міську програму економічно-соціального розвитку, а кошти, які вивільняться, направити на жителів нашого міста.

 

На сесії міської ради 14 травня мій батько Микола Рожко згадував про раціональне використання грошей. Вже зараз виникають проблеми з їх нестачею, бо карантин вніс свої корективи в роботу багатьох сфер. Такий стан речей можна було передбачити. Ще в березні я наполягав на перегляді міських програм та великих проектів, аби кошти від них переправити тим, хто цього найбільше потребуватиме. Травнева сесія показала, що дефіцит коштів в бюджетній сфері вже є. А це – тільки перша половина року!

Та замість того, щоб спрямувати гроші на найбільш незахищені сфери Прилук, міська влада продовжує в центрі міста грандіозний ремонт доріг на десятки бюджетних мільйонів! Але зараз – навіть не про доцільність таких робіт на фоні тотальної нестачі в місті коштів, а про їх якість. Після ремонту на розі вулиць Вокзальної-Миколаївської між бордюрами та тротуаром – широченні ями. Хтось думав, як такі перешкоди долатимуть літні люди, мами з колясками чи люди з обмеженими фізичними можливостями? Чому робота не дороблена? Біля готелю «Прилуки» зруйнована плитка. І таких проколів після ремонту – хоч греблю гати! Хтось контролює такі роботи? Влада в місті є? Зараз не час для того, щоб витрачати кошти на незрозумілі будівництва, ми повинні підтримати прилучан, особливо пенсійного віку та соціально незахищені категорії, які зараз цього найбільше потребують. А такі непотрібні дії міської влади, думаю, пов’язані із необхідністю швидкого освоєння людських грошей.

Про ремонт тротуару в районі кафе «Малятко» я вже говорив. До нього запитань найбільше. До подібної перебудови території в центрі міста обов’язково має бути залучений архітектор, зроблений проект, враховані думки й побажання городян, і в тому числі депутатів міської ради. Паркувальні місця, зелені насадження, велосипедні доріжки – це лише невелика частина того, що мало бути передбачено для комфорту городян при будівництві тієї частини тротуару. Загалом же, є багато ідей, які потрібно було вивчити та обговорити, перш ніж приступати до ремонтних робіт на ділянці тротуару між Київською та Миколаївською по вулиці Коптєва. Сьогодні околиці Прилук не мають першочергових благ: каналізації, асфальтованих доріг, вуличного освітлення. А ми перебудовуємо тротуар в центрі міста, який до того ж, далеко не найгірший!

Дивлячись на такі ремонти, виникає тільки одна думка: мер поспішає потратити гроші, бо розуміє що її можуть не вибрати на наступний термін. А залишати в бюджеті кошти наступному міському голові дуже не хоче!

Артем Рожко

Прочитано 35 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація