Звіт про депутатську діяльність в 2020 році

ЗВІТ

депутата Прилуцької міської ради

РОЖКА Артема Миколайовича

за січень-липень 2020 року

 

 

Дорогі прилучани!

Наближається до завершення моя діяльність депутата Прилуцької міської ради сьомого скликання. Щороку я звітував перед вами про зроблене. І тепер вважаю своїм обов’язком відзвітувати про свою депутатську діяльність в 2020 році.

СЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

За період часу із січня по серпень 2020 року взяв участь в чотирьох пленарних засіданнях сесій Прилуцької міської ради. Постійно активно долучаюся до обговорення питань життєдіяльності Прилук, які розглядаються на сесіях.

В період карантину в своїх виступах на пленарних засіданнях сесій домагався від влади відтермінувати на час карантину сплати комунальних послуг, забезпечити прилучан захисними масками за кошт міського бюджету, звільнити підприємців І та ІІ груп від сплати єдиного податку на період карантину.

Також у своїх виступах з сесійної трибуни порушував питання прилучан, які надходили до мене – зокрема: необхідність ремонту під’їзду будинку №37 по вул. Ю. Коптєва та покрівлі будинку №106 по вул. Польова; відсутності зовнішнього освітлення та неналежного стану дорожнього покриття вул. Саксаганського в районі залізничного мосту та інші питання. Завдяки приверненню уваги влади до проблем жителів міста більшість порушених мною на сесії міської ради питань вдалося вирішити.

На звернення підприємців Прилук, у березні 2020 року я ініціював проведення позачергової сесії задля вирішення питання звільнення підприємців І та ІІ груп від сплати єдиного податку на період карантину.

Дане питання було внесене на розгляд сесії Прилуцької міської ради 14 травня та одноголосно підтримане депутатами.

Як голова постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики, проводив засідання комісії для вирішення важливих питань в цих галузях, що стосувалися: затвердження міської цільової Програми «Стабілізація діяльності КП комбінат шкільного харчування «Шкільний» на 2020 рік»; передачі в користування складових газорозподільної системи; функціонування новозбудованої міської вбиральні в центрі Прилук та інших питань.

Протоколи засідань постійної депутатської комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики оприлюднені на порталі Прилуцької міської ради. За результатами рішень комісії були внесені пропозиції на сесії Прилуцької міської ради.

ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

З початку 2020 року провів 8 зустрічей з виборцями, за результатами яких мною подано 10 депутатських звернень на ім’я міського голови та посадовців Прилуцької міської ради. Це дало можливість позитивно вирішити ряд питань. Зокрема, здійснити ремонт вуличного освітлення на кількох вулицях міста, заасфальтувати прибудинкову територію по вул. Ю. Коптєва, 37 та вирішити інші питання.

На звернення жителів м. Прилуки до моєї громадської приймальні, її працівниками та із залученням відповідних спеціалістів надані консультації з питань: встановлення індивідуального опалення, забезпечення житлом учасників АТО, розміщення тимчасової споруди, отримання субсидій, сплати тарифів за послуги ЖКГ, пільг на проїзд в міському транспорті та з інших питань.

В березні 2020 року я виступив з ініціативою до влади м. Прилуки та всіх депутатів Прилуцької міської ради об’єднати виділені на виконання депутатських повноважень кошти та придбати міській лікарні обладнання, необхідне для подолання коронавірусу. Згідно до міської Програми «Сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Прилуцької міської ради на 2017-2020 рр.», спрямував 100 тисяч гривень депутатських коштів, виділених мені в рамках даної Програми на виконання депутатських повноважень, на придбання апаратів штучної вентиляції легень для Прилуцької Центральної міської лікарні.

У публікаціях в засобах масової інформації порушував нагальні питання міста в статтях: «Потрібно визначити пріоритетне фінансування в умовах пандемії» (газета «Град Прилуки» №13 від 25 березня 2020 р.), «За співпрацю Прилук і Сухополов’янської ОТГ», «Незрозумілі будівництва в центрі Прилук», «Влада лякає людей холодом в квартирах» (сайт rozhko.com.ua).

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Торік я ініціював проведення тренінгів з фінансової грамотності «Кешфлоу» у школах Прилук. Гра відбулася в гімназіях №1 та №5, школі №9. З початком 2019-2020 навчального року за моєї ініціативи розпочався чемпіонат з фінансової грамотності серед шкіл міста. По суботах гра-тренінг «Кешфлоу» / «Грошовий потік» за моєї підтримки проходила в школах міста. Переможці були нагороджені дипломами та цінними подарунками. По завершенні карантину чемпіонат Прилук з фінансової грамотності грамотності плануємо продовжити.

У квітні 2020 року під час карантину через пандемію коронавірусу передав Прилуцькій центральній міській лікарні 200 комплектів захисних костюмів для медичного персоналу та 1000 захисних масок. В м. Прилуки організував пошиття захисних масок та безкоштовне забезпечення ними жителів міста. Протягом карантинного періоду було пошито та роздано прилучанам понад 20 тисяч захисних масок.  

ЗА МОГО СПРИЯННЯ

як депутата Прилуцької міської ради

ЗРОБЛЕНО:

 • В січні 2020 року на прохання директора гімназії №1 Олени Рогальової фінансово підтримав проведення в закладі майстер-класу «Хвильові занурення у початковій школі». Провела майстер-клас тренер Міжнародного освітнього центру.
 • 24 лютого 2020 року здійснено ремонт вуличного освітлення на вулицях 2-га Південна та Героїв Крут. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • 26 лютого та 2-4 березня 2020 року виконані роботи з очищення бордюр та тротуарів від землі, здійснено прибирання вул. Ю. Коптєва від вул. 1 Травня до залізничного мосту та території кругу мікрорайону Рокитний. Роботи виконало КП «Послуга».
 • 29 лютого 2020 року підтримав ініціативу Федерації шахів м. Прилуки з проведення міжобласного шахового турніру та виступив його Генеральним спонсором. В турнірі взяли участь 18 команд з Київської, Чернігівської, Полтавської, Сумської областей. Вперше на шахові змагання до Прилук приїхали учасники з міст Київ та Чернігів.
 • 17 березня 2020 року виконані роботи з відновлення зовнішнього освітлення по 4-му в’їзду Гетьмана Сагайдачного. Роботи виконало КП «Міськсвітло».
 • 21 травня 2020 року на звернення жителів будинку по вул. Саксаганського, 13 придбана фарба для фарбування газопроводу на даному будинку.
 • На звернення директора Прилуцького агротехнічного коледжу Чернікова П. І. профінансував оснащення цього навчального закладу засобами протипожежної безпеки. Тепер Прилуцький агроколедж оснащений протипожежними засобами найкраще за всі навчальні заклади міста.
 • В червні 2020 року на звернення жителів будинку по вул. Польова, 106 відремонтована ділянка даху.
 • 18 липня 2020 року разом з головою ГО «Учасники АТО «ЩИТ» Павлом Краснооком профінасували придбання фарби й інвентарю для благоустрою дитячого майданчика по вул. Саксаганського навпроти ЗОШ №3 та разом з жителями прилеглого будинку зробили ремонт і благоустрій даного майданчика. Також було завезено пісок на дитячі майданчики в мікрорайоні Рокитний і в центрі міста.
 • 21 липня 2020 року розпочатий ремонт даху будинку по вул. Соборна, 123. Роботи виконує підприємство «Комфортні послуги».
 • Ведеться постійна волонтерська діяльність, спрямована на допомогу українським бійцям, які перебувають в зоні АТО та підтримки їхніх родин у Прилуках.
 • Постійно підтримую розвиток спорту в Прилуках, проведення спортивних змагань, поїздки на турніри прилуцьких спортсменів. Другий футбольний сезон залишаюсь генеральним спонсором футбольної команди «Олімпік» (Прилуки).
 • Надаю постійну підтримку та усіляко сприяю розвитку обдарованої молоді, здібних і талановитих учнів шкіл та вихованців місцевих позашкільних закладів освіти.
 • Приділяю постійну увагу вирішенню проблем територіальних організацій УТОС та УТОГ, організації молодих інвалідів «Фенікс», Спілки ветеранів Афганістану, ГО «Учасники АТО «ЩИТ», Прилуцької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.

 ЗАПРОШУЮ ДО СПІЛКУВАННЯ

 • У Прилуках активно працює Громадська приймальня депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка, яка вже допомогла багатьом прилучанам вирішити проблемні питання в різних сферах життєдіяльності Прилук. Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4. Телефони: 095-641-25-90; 068-681-27-57.
 • З метою висвітлення депутатської діяльності в мережі Інтернет діє персональний сайт депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка за адресою: rozhko.com.ua. На сайті є сторінка громадської приймальні, через яку відвідувачі можуть надсилати електронні звернення.
 • На YouTube діє канал БО «Благодійний Фонд Рожка Артема», де висвітлюється робота Благодійного Фонду і моя депутатська діяльність.

Попереду ще багато роботи. Але я вірю, що разом з командою партії нашого міста «Рідний дім» - єдиної партії, яка ставить за мету соціально-економічний розвиток Чернігівщини, та з підтримкою прилучан ми змінимо наше місто на краще. Все буде Прилуки!

Артем Рожко, депутат Прилуцької міської ради

Прочитано 113 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація