Артем Рожко: Відродимо Прилуки разом!

Артем Рожко – успішний підприємець, дієвий депутат Прилуцької міської ради, відомий у місті благодійник і меценат. А ще Артем Миколайович – корінний прилучанин, в Прилуках жили його діди, живуть батьки, житимуть діти. Тому болить душа за рідне місто, всі свої знання, досвід та можливості Артем Рожко спрямовує на розвиток Прилук, робить все для того, щоб місто жило та відроджувалося.

 

-        Потрібно багато чого зробити, щоб Прилуки стали містом, де городянам комфортно жити і працювати, - каже Артем Миколайович. – Серед першочергових завдань – розчищення нашої річки Удай і будівництво на базі міського стадіону сучасного спортивного комплексу. Це стратегічні справи, їх робимо на десятиліття, і починати потрібно вже зараз.

Свої слова Артем Рожко підкріплює дієвими справами. На виготовлення проекту з розчищення Удаю ще два роки тому першим спрямував кошти, виділені йому як депутату міської ради згідно до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень. Завдяки починанню Артема Миколайовича, в цьому році Чернігівська обласна рада виділила понад 3 млн. грн. на роботи з розчищення річки. А отже, прилучани мають надію, що замулений нині Удай невдовзі стане таким же чистим і повноводним, як колись.

Реконструкція прилуцького стадіону теж має перспективу. Щоб зрушити справу з мертвої точки, Артем Рожко в 2018 році провів перемовини із тодішнім заступником Міністра молоді та спорту Ігорем Гоцулом, запросив до Прилук представників Федерації легкої атлетики України. Вони оглянули стадіон і винесли вердикт: на його базі можна збудувати сучасний спортивний комплекс з майданчиками для багатьох видів спорту, який би міг приймати спортивні змагання всеукраїнського рівня! Завдяки наполегливості Артема Миколайовича, питання реконструкції стадіону було внесено на розгляд сесії Прилуцької міської ради і депутати проголосували за виділення коштів на розроблення ескізного проекту спортивного комплексу на базі міського стадіону.

Це – лише невелика частина з тих справ, які робить для Прилук Артем Рожко. За його ініціативи та фінансової підтримки в школах Прилук започатковані тренінги з фінансової грамотності, а в минулому навчальному році – й чемпіонат з фінансової грамотності серед школярів міста.

Великою підтримкою мецената користується спортивна галузь міста: її відчувають і члени Національної легкоатлетичної збірної (а їх в Прилуках проживає аж троє!), і юні атлети, які тільки-но роблять перші кроки в спорті. Місцева футбольна команда «Олімпік» вже другий сезон поспіль виступає за підтримки Артема Рожка. До цьогорічного обласного чемпіонату команда оновилася, підсилилася потужними гравцями, в тому числі й з інших міст, адже завдання перед собою «Олімпік» ставить максимальне – стати чемпіоном Чернігівської області.

Артем Миколайович розповідає, що планів на майбутнє дуже багато. Реалізувати їх планує разом з партією «Рідний дім».

-        Це єдина партія, яка ставить за мету соціально-економічний розвиток міст Чернігівщини, а не досягнення політичних цілей, - коментує Артем Рожко своє рішення. - згуртовує навколо себе людей справи, потужних лідерів громад. Це – команда професіоналів.

Артем Рожко приєднався до команди лідера «Рідного дому», міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, щоб разом з однодумцями відродити свій рідний дім – Прилуки.

Людмила Смик

Стаття надрукована в газеті "Град Прилуки" №32 (975) від 5 серпня 2020 року.

 

Прочитано 626 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 4

Телефон:

+38 (095) 641 25 90; +38 (068) 681 27 57

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація