Є світло на Сосновому!

Провулок Сосновий розташований в Заудаївському мікрорайоні, мальовничому куточку Прилук. Подвір’я там квітучі та зелені, а люди – щирі й гостинні.

 

От тільки блага цивілізації дуже повільно добираються до цієї віддаленої місцевості: по ґрунтових вулицях ранньої весни та пізньої осені ні пройти-ні проїхати; до найближчої автобусної зупинки – неблизький шлях; а донедавна в провулку Сосновому не було й вуличного освітлення. Ця проблема турбувала жителів найбільше, адже значну частину року і діти, й дорослі були змушені повертатися додому чи то з роботи, чи з занять в позашкільних навчальних закладах фактично поночі. Так тривало багато років, упродовж яких люди намагалися вирішити проблему, звертаючись до органів влади. Та – марно.

Більше року тому мешканці провулку Соснового принесли своє звернення до громадської приймальні депутата Прилуцької міської ради Артема Рожка. Під проханням встановити вуличне освітлення поставили свої підписи 36 жителів провулку. Кажуть, на Артема Миколайовича мали велику надію, бо бачили, яку велику роботу проводить депутат в усіх без винятку мікрорайонах, дбаючи про благоустрій рідного міста та покращення життя городян.

Зважаючи на прохання жителів провулку Соснового та досконально вивчивши питання, у лютому 2016-го Артем Рожко подав депутатське звернення на ім’я міського голови Прилук. Отримавши відписку за підписом Ольги Попенко, не відступився: в листопаді направив на її ім’я повторне депутатське звернення з проханням вирішити проблему вуличного освітлення для десятків прилучан.

І от нарешті влада відреагувала на звернення депутата: КП «Міськсвітло» встановило вуличне освітлення в провулку Сосновому. Давня проблема згуртувала людей: разом роками старалися її здолати, разом тепер зібралися щоб подякувати Артему Рожку за сприяння.

- Я неодноразово звертався до влади з проханням зробити світло в нашому провулку, - розповідає Михайло Ейзерман. – Маю чимало офіційних відповідей. Скрізь пишуть, що немає грошей. А як звернулися до Артема Миколайовича – то і гроші знайшлися, і все вирішилося. Побільше б нам таких депутатів, які піклуються про людей. То і жилося б краще.

- Ми мріяли про освітлення нашого Соснового провулку років сорок, - додає Тетяна Піддубна. – І завдячуючи старанням Артема Рожка, нарешті його отримали. Це дуже радісна подія для всіх нас.

Депутат Прилуцької міської ради Артем Рожко зазначає:

- Моя позиція така: всі жителі Прилук, незалежно від того, чи проживають вони в центрі міста, чи в найвіддаленішому мікрорайоні, мають право на комфортні умови життя. Створити їх – це обов’язок і завдання міської влади. Ми мусимо однаково піклуватися про кожну вулицю, кожен будинок, кожного жителя нашого міста.

Це своє переконання Артем Миколайович постійно підтверджує власними справами на користь людей.

Людмила Смик

Стаття опублікована в газеті "Град Прилуки" №29 (816) від 19 липня 2017 року.

Прочитано 446 раз

Контакти

Адреса:

м. Прилуки, вул. Костянтинівська, 109, кв. 4

Телефон:

+38 (04637) 3-45-91

E-mail:

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вхід | Рєстрація